forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

•   Zadaj pytanie
  •   Masz pomysł?
  •   Zgłoś problem
  •   Napisz ocenę
  •   Nowy wygląd
  •   Aktualizacja
Jakie jest
Twoje pytanie?

• Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 5 odpowiedzi 5

Czy jest mozliwe, aby adres, z którego jest wysyłana faktura "noreply..@wfirma.pl" był niewidoczny? Na pierwszy rzut oka faktycznie mail jest wysył...
  • Rozwiązane
  • 3 odpowiedzi 3

W logu "Aktywność użytkowników" pojawiają się wpisy, wskazujące na aktywność administratora w sytuacji gdy w rzeczywistości aktywny był inny "...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

• Autor: waldek
  • Dodano: 19 cze 2010, 11:49
  • Ostatnio: clubnet (21 cze 2010, 07:39)
28maja wystawiłem fakturę przelewową z terminem 11 czerwiec. pieniądze wpłynęły 11 czerwca i z ta datą rozliczyłem fakturę, jadnak system księguje ją do pkpi...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Od pierwszego czerwca mam samochód typu pickup w leasingu. W związku z tym moje pytanie:
Do jakich kosztów mam zaliczyć fakturę:
1) Pierwsza rata leasingowa ...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Witam,
Mam auto typu PickUp w leasingu od 1 czerwca. Od leasingodawcy dostałem tymczasowe tablice rejestracyjne, jak i również dowód rejestracyjny. Faktura z...
  • Rozwiązane
  • 3 odpowiedzi 3

• Autor: endy3
  • Dodano: 11 cze 2010, 23:46
  • Ostatnio: Papa Smurf (16 cze 2010, 07:58)
Dobra wiadomość dla firm, zła dla poczty: faktura wysłana pocztą elektroniczną albo faksem, jest tak samo ważna jak ta, która dotarła pocztą

• Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Jak można zmodyfikować dane nabywcy faktury końcowej ?Można usunąć i wystawić ponownie, ale zmienia się numer faktury a w miejsce usuniętej powstaje luka. Np...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Witam, czy jest możliwość ustawienia innego loga ( inna kolorystyka ) dla kopii faktury??
np. Oryginał koloru magenta, a kopia niebieska itp. ?
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

W deklaracji ZUS RCA w poz 4 i 5 -podstawa wymiaru składki- dla osób zatrudnionych na umowę zlecenia (kod ubezp. 041100) pojawia się błędnie kwota "0&q...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

1. Gdy wprowadzi się trasę i poda złą ilośc km nie da się tego zmodyfikować tylko trzeba usunąć i od nowa wprowadzić...szkoda Czy może da się to zmienić??

2...