forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

•   Zadaj pytanie
  •   Masz pomysł?
  •   Zgłoś problem
  •   Napisz ocenę
  •   Nowy wygląd
  •   Aktualizacja
Jakie jest
Twoje pytanie?

• Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1

Założyłem dopiero co konto więc proszę wybaczyć mi ale nie znam dobrze jeszcze programu.
Mam dwa pytania:
1) Jak mam wysyłać faktury pocztą? bez wychodzeni...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Gdzie w programie można dodać drugiego użytkownika? Tak żeby mój chłopak logował się na swojego maila a ja na swojego.
Czy można mieć dwie numeracje faktur ...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Mam w excelu spis z danymi moich klientów, gdzie a wogóle czy można zaimportować takie dane z excela?
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Parę lat temu kupiłam prywatnie przyczepę kampingową, teraz przydała by mi się w firmie. Jak mogę ją wprowadzić do firmy?
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Mam dużą ilość stałych odbiorców posiłków, dostarczam im przez cały miesiąc obiady i na koniec miesiąca według umowy wystawiam fakturę, w zasadzie kwota fakt...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Jak wrzucić w koszty opłatę za zus w w "wfirma" ?
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Otrzymałem fakturę korygującą za płatność za telefon od Play. Miesiąc temu zaksięgowałem fakturę normalnie, a teraz dostałem fakturę, która koryguję tę popr...
  • Rozwiązane
  • 10 odpowiedzi 10

W wersji demo spróbowałem wystawić fakturę na usługę, którą dodałem wcześniej do "katalogu produktów". Po zafakturowaniu ilość dostępnych usług w m...
  • Rozwiązane
  • 10 odpowiedzi 10

Mam pytanie. Czy mając fakturkę, w której wyszczególnione są powiedzmy: towary handlowe oraz koszty przesyłki czy muszę 2 razy wprowadzać wydatek, pierwszy j...
  • Rozwiązane
  • 8 osób ma to samo pytanie 8
  • 12 odpowiedzi 12

Witam,

Czy od teraz mam się spodziewać w systemie po zalogowaniu nowych reklam odzyskiwania wierzytelności i innych? Rozumiem, że to się może komuś przyda...