forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

•   Zadaj pytanie
  •   Masz pomysł?
  •   Zgłoś problem
  •   Napisz ocenę
  •   Aktualizacja
Jakie jest
Twoje pytanie?

• Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 3 odpowiedzi 3

Witam ponownie!

W ustawieniach przydałoby się zdefiniować domyślny termin płatności, bo jak na razie to widzę, że program wstawia dzisiejszy dzień. To nie d...
  • 3 odpowiedzi 3

Jestem miło zaskoczony szybkością odpowiedzi na mojego poprzedniego posta :) więc pisze kolejnego .. otóż świetnym rozwiązaniem jest faktura automatyczna ale...
  • 2 odpowiedzi 2

• Autor: hentel
  • Dodano: 11 cze 2009, 12:09
  • Ostatnio: hentel (13 cze 2009, 09:23)
Witam,

Ostatnio chciałem przeglądnąć stan FV zakupowych w karcie Kontrahenta i ku mojemu zdziwieniu nie znalazłem takiej zakładki.

Zatem uprzejmie postulu...
  • 1 odpowiedź 1

Witam,

Przydałoby się na głównej stronie forum (tam gdzie jest lista 4 głównych grup tematów - https://wfirma.pl/forums) obok liczby wypowiedzi umieścić dat...
  • 4 odpowiedzi 4

Witam wszystkich.
Na wstępie gratuluję autorom świetnego rozwiązania - przy którym zapewne pozostanę na dłużej :)

Moja propozycja jest następująca.
Czy możn...
  • 2 osobom podoba się ten pomysł 2
  • 1 odpowiedź 1

• Autor: Simon
  • Dodano: 25 maj 2009, 11:55
  • Ostatnio: janek.pl (25 maj 2009, 23:24)
Witam,

w większości CRMów dostępnych na rynku, istnieje możliwość określenia przy każdym kontakcie z Klientem, daty KOLEJNEGO kontaktu. Taka opcja jest bard...
  • 2 odpowiedzi 2

Proponuję dodać kolumnę z imieniem i nazwiskiem osoby kontaktowej w danej firmie oraz żeby te dane było można wydrukować na kopercie.
  • 6 odpowiedzi 6

tak funkcja dosc prosta - dosc prosty szablon a warto zeby funkcjonowalo cos takiego - do szybkiego wydruku - w szczegolnosci w dzisiejszych ciezkich czasach...
  • 1 odpowiedź 1

popracujcie nad alternatywnym wyglądem - chciałbym mieć wybór
  • 1 odpowiedź 1

W CRMie przydała by się funkcja dodania jednorazowej określonej czynności do zrobienia przy każdym kontrahencie. Użytkownik móg ł by zaprogramować do zrobien...