forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

•   Zadaj pytanie
  •   Masz pomysł?
  •   Zgłoś problem
  •   Napisz ocenę
  •   Nowy wygląd
  •   Aktualizacja
Jakie jest
Twoje pytanie?

• Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1

Witam!

Przy wydrukach wielostronicowych pasowałoby aby zamiast pisać tylko numer strony dopisać też, ile tych stron jest w całym dokumencie:

Strona 1 z 5

...
  • Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 4 odpowiedzi 4

• Autor: oszu
  • Dodano: 18 gru 2009, 11:50
  • Ostatnio: Andynet (2 mar 2010, 21:29)
Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą w zakresie usług wynajem urządzeń nagłaśniających(KPIR, VAT). W listopadzie wprowadziłam do firmy samochód osob...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Witam,

Otrzymaliśmy fakturę z adnotacją: "* Usługi objęte wycofaniem opłaty — Odbiorca musi samodzielnie obliczyć podatek VAT zgodnie z Artykułem 196 D...
  • Rozwiązane
  • 12 odpowiedzi 12

Brakuje mi opcji drukowania na fakturze Imienia i nazwiska osoby uprawnionej do wystawienia faktury - dane te można łatwo pobrać z konta użytkownika, oraz im...
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Witam! Mam problem mianowicie nie wiem jak wprowadzić fakturkę na zakup towaru handlowego z 05.06.2009 której duplikat jest wystawiony 03.02.2010. Z doswiadc...
  • Rozwiązane
  • 6 odpowiedzi 6

• Autor: Jolanta
  • Dodano: 26 lut 2010, 14:53
  • Ostatnio: Jolanta (26 lut 2010, 16:15)
Witam,
Czy jest taka opcja żeby ostatniego dnia miesiąca wystawić fakturę w programie z data na 1szego dnia miesiąca następnego?
Chodzi o to żeby fakturę moż...
  • 1 odpowiedź 1

Witam!

Dlaczego jeszcze nie ma w programie nowej deklaracji VAT-7? z numerkiem 11 a nie 10? Coś mi się wydaje, że zaspaliście trochę !!! A ja myślałem, że j...
  • 1 osobie podoba się ten pomysł 1
  • 4 odpowiedzi 4

• Autor: wacki4
  • Dodano: 15 lut 2010, 18:53
  • Ostatnio: drewmag (25 lut 2010, 07:55)
czy istnieje szansa aby była możliwość ustawiania kilka logotypów do faktur i wybór ich przy wystawianiu/serii faktur lub w jakikolwiek inny sposób?

potrzeb...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Witam,
Jak w temacie, składam taki wniosek (VAT-ZZ) jak również wniosek o przyspieszony zwrot VAT'u (VAT-ZT) jednak na tym drugim zamiast kwoty do przyspiesz...
  • Rozwiązane
  • 6 odpowiedzi 6

Mam problem z fakturą zaliczkową.
Dodałem zamówienie, następnie wystawiłem fakturę zaliczkową np. 1/07/2009. Po miesiącu chciałbym wystawić fakturę końcową....