forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

•   Zadaj pytanie
  •   Masz pomysł?
  •   Zgłoś problem
  •   Napisz ocenę
  •   Aktualizacja
Jakie jest
Twoje pytanie?

• Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1

Witam!

Czy data wpływu (otrzymania pocztą) faktury VAT za zakup materiałów handlowych ma jakieś znaczenie? Tzn. F-ra wystawiona 30 czerwca, data wpływu 06. ...
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1

Przy okazji wysyłania faktury mailem, dane kontrahenta mogłyby się automatycznie uzupełniać.
Da się to zrobić?
  • 0 odpowiedzi 0

Najważniejsza cecha to możliwość swobodnego wyeksportowania zgromadzonych danych.

Jeżeli coś mi się nie spodoba, będę mógł spokojnie przenieść dane (np 300...
  • 0 odpowiedzi 0

• Autor: pk
  • Dodano: 4 lip 2009, 13:37
Szybkie reakcje na potrzeby użytkowników. Tak trzymać! (np. infakt.pl niezbyt często reaguje)

Szybkie działanie strony (w porównaniu z szybkafaktura.pl jes...
  • Rozwiązane
  • 3 odpowiedzi 3

Witam,

Wydaje mnie się, że portal nieprawidłowo księguje faktury za media (w tym telefon). Otóż z tego co mi wiadomo, to koszt za media powinny być księgowa...
  • Rozwiązane
  • 5 odpowiedzi 5

W szablonie Noty Korygującej podpisy trzeba rozdzielić do prawej i do lewej, bo są jeden po drugim tylko po jednej spacji...
  • 1 odpowiedź 1

Witam,
proponuję wprowadzić modyfikację aby można było wysortować firmy które nie mają nadanej kategorii. W tej chwili jak wybieram opcje puste pole to wyś...
  • Rozwiązane
  • 3 odpowiedzi 3

Witam serdecznie,

Mam projekt do zrobienia za 1000 zl przykladowo ale chcce by klient zapalcil mi 25% zaliczki przed rozpcozeciem tego projektu.. wiec jak r...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Dzień dobry,

jak można uzyskać wydruk ewidencji sprzedaży nieudokumentowanej fakturami z danego miesiąca, która zawiera także sumę przychodów za dany miesiąc?
  • 1 odpowiedź 1

Po kliknięciu na adres email w kontaktach otwiera się program pocztowy (świetne) i okno nowej wiadomości ale pole "do " ma niestety puste .. a szko...