NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

•   Zadaj pytanie
  •   Masz pomysł?
  •   Zgłoś problem
  •   Napisz ocenę
  •   Aktualizacja
Jakie jest
Twoje pytanie?

• Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 0 odpowiedzi 0

wystawiamy fakturę albo cos innego. Nagle okazuje sie że nie mamy odpowiednich danych aby ja wystawić do końca ale juz zdążyliśmy się trochę napisać. Zamiast...
  • 4 odpowiedzi 4

fajnie byłoby móc wprowadzac faktury przychodzące i aby system śledził tez ich terminy płatności :) przeterminowane, tak jak faktury wystawione byłyby widocz...
  • Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1

• Autor: TATUIN
  • Dodano: 30 mar 2009, 22:42
  • Ostatnio: Papa Smurf (31 mar 2009, 08:12)
Nie wiem czy ja czegoś nie doczytałem... ale nie mam pojęcia jak zmienić ten dopisek na dole faktury że towar odebrano ... jest to jeden z powodów dla któryc...
  • 1 odpowiedź 1

• Autor: raffles
  • Dodano: 30 mar 2009, 17:03
  • Ostatnio: Papa Smurf (31 mar 2009, 08:10)
w moim przypadku bardzo interesująca była by możliwosc tworzenia paru odrębnych magazynów. czy przewidywana jest taka opcja?
  • Rozwiązane
  • 4 odpowiedzi 4

• Autor: muti
  • Dodano: 23 mar 2009, 13:49
  • Ostatnio: Papa Smurf (30 mar 2009, 08:29)
Witam,

Zauważyłem nieprawidłowe drukowanie polskich znaków diaktrycznych na deklaracjach VAT (zamiast nich wychodzą krzaczki).

Pozdrawiam,
Marek
  • 1 odpowiedź 1

przy przeterminowanych fakturach warto byłoby dodac przycisk "ponaglenie" aby można było samodzielnie wysyłać wezwania do zapłaty. W tej chwili prz...
  • 2 osobom podoba się ten pomysł 2
  • 0 odpowiedzi 0

do treści maila mógłby być doklejany tekst z linkiem do zapłacenia danej faktury online (PayPal lub DotPay). Technicznie jest to w miarę niezbyt skomplikowan...
  • 0 odpowiedzi 0

W wielu przypadkach faktury automatyczne są stosowane do przedłużania jakichś abonamentów (np jest ich wiele i ciężko jest to ręcznie śledzić) i w momencie n...
  • 1 osobie podoba się ten pomysł 1
  • 1 odpowiedź 1

mylę ze bardzo przydatnym narzędziem było by dodanie wyliczania odsetek od przeterminowanych płatności i generowanie na ich podstawie not odetkowych
  • Rozwiązane
  • 1 odpowiedź 1

Witam,

Przydałoby się odwrotna kolejność sortowania postów na forum, tak, żeby posty z najświeższymi wypowiedziami pojawiały się jako pierwsze, zaraz za tym...