NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

•   Zadaj pytanie
  •   Masz pomysł?
  •   Zgłoś problem
  •   Napisz ocenę
  •   Aktualizacja
Jakie jest
Twoje pytanie?

• Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1

Witam,
proponuję wprowadzić modyfikację aby można było wysortować firmy które nie mają nadanej kategorii. W tej chwili jak wybieram opcje puste pole to wyś...
  • Rozwiązane
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 3 odpowiedzi 3

Witam serdecznie,

Mam projekt do zrobienia za 1000 zl przykladowo ale chcce by klient zapalcil mi 25% zaliczki przed rozpcozeciem tego projektu.. wiec jak r...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

Dzień dobry,

jak można uzyskać wydruk ewidencji sprzedaży nieudokumentowanej fakturami z danego miesiąca, która zawiera także sumę przychodów za dany miesiąc?
  • 1 odpowiedź 1

Po kliknięciu na adres email w kontaktach otwiera się program pocztowy (świetne) i okno nowej wiadomości ale pole "do " ma niestety puste .. a szko...
  • Rozwiązane
  • 4 odpowiedzi 4

Logo na naszej fakturze wyświetla się w zbyt dużym rozmiarze. Czy mozna zmniejszyć to logo i jak to zrobić?
  • 0 odpowiedzi 0

• Autor: Lederpol
  • Dodano: 1 lip 2009, 08:44
Ciekawym dodatkiem były by zamówienia. Proponuje dodać moduł oparty na istniejącej bazie klientów i istniejącej bazie produktów. Wiem że można wystawiać FV P...
  • Rozwiązane
  • 2 odpowiedzi 2

• Autor: dawidt
  • Dodano: 30 cze 2009, 09:31
  • Ostatnio: dawidt (30 cze 2009, 09:43)
Witam,

Wygenerowałem i wydrukowałem ostatnio deklaracje do ZUS. ZUS zażyczył sobie tych deklaracji na piśmie. Dziś dostałem zwrot tych dokumentów z adnotacj...
  • 4 odpowiedzi 4

Mogłoby sie wysyłac stanardowe powiadomienie o otrzymanej wpłacie w momencie dodania płatności do faktury. Musiałaby się tam znaleźć informacja o numerze fak...
  • 3 odpowiedzi 3

1. Czasami dostrzegam błąd w danych klienta, w trakcie wystawiania faktury. Poprawiam i chciałbym, żeby poprawione dane zostały natychmiast uwzględnione w da...
  • Rozwiązane
  • 1 osoba ma to samo pytanie 1
  • 0 odpowiedzi 0

• Autor: dawidt
  • Dodano: 28 cze 2009, 09:13
Witajcie,

Ostatnio dużo zastanawiam się nad ograniczeniem pewnych kosztów prowadzenia działalności (branża IT) oraz co za tym idzie kosztów życia. Wychodzę ...