forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Problem przy poslugiwaniu sie roznymi nazwami firmy w ramach jednej dzialanosci.

• Dodano: 1 mar 2011, 16:38
  • Rozważany
  • 2 osobom podoba się ten pomysł 2
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: televend
Prowadze szereg roznych dzialalnosci gospodarczych w ramach jednej firmy. I dla tych celow we wpisie do EDG mam wpisane dwie nazwy firm: nazwa X - dla branzy A i nazwę Y dla branzy B. W konsekwencji jesli wystawiam fakture zwiazaną ze sprzedaża w ramach branzy A to posluguje sie na fakturze nazwą X. a jesli faktura dotyczy branzy B to faktura zawiera nazwe Y. Niestety w wfirma.pl narzucacie poslugiwanie sie tylko jedna nazwa. Prosze zatem o umozliwienie poslugiwania sie dwiema tozsamosciami firmy. Mam na mysli tylko rozroznienei na tozsamosci na poziomie wystawiania dokumentow a nie na poziomie calej ksiegowosci.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 11 mar 2011, 14:46
przemyślimy problem
0 komentarzy 0
  • Dodano: 21 mar 2011, 13:59
Dlaczego w moim komentarzu status zgloszonego problemu pokazuje: "rozwiązane". w jaki sposob ten problem zostal rozwiazany?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 21 mar 2011, 14:07
Wynika to z tego, że "błędy" mają tylko status "rozwiązane" i "w trakcie realizacji". Przeniosłem temat to pomysłów.
Pomysł:
Problem przy poslugiwaniu sie roznymi nazwami firmy w ramach jednej dzialanosci.