forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

pit-11

• Dodano: 31 sty 2011, 14:03
  • Rozwiązany
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 4 odpowiedzi 4
Autor: TM
Zatrudniałem w lutym 2010r pracownika na umowę o dzieło zanim założyłem tu konto. Została teraz wpisana w system ta osoba i umowa aby móc wyliczyć PIT-11, lecz niestety dochody podatnika za dany okres wylicza mi na 0,00zł choć w umowie była podana suma brutto i system wyliczył automatycznie rozliczenie podatkowe za daną umowę. Jaka może być tego przyczyna?
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
Oznaczone odpowiedzi
PRACOWNIK
  • Dodano: 31 sty 2011, 14:32
PIT-11 jest generowane na podstawie rachunków. Może go nie ma?
PRACOWNIK
  • Dodano: 1 lut 2011, 09:37
Proszę po wprowadzeniu umowy o dzieło w systemie wygenerować rachunek do umowy o dzieło. System wyliczy zobowiązania podatkowe od umowy i będzie wtedy możliwe wygenerowanie PIT 11.
PRACOWNIK
  • Dodano: 31 sty 2011, 14:32
PIT-11 jest generowane na podstawie rachunków. Może go nie ma?
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 1 lut 2011, 09:37
Proszę po wprowadzeniu umowy o dzieło w systemie wygenerować rachunek do umowy o dzieło. System wyliczy zobowiązania podatkowe od umowy i będzie wtedy możliwe wygenerowanie PIT 11.
0 komentarzy 0
  • Dodano: 1 lut 2011, 15:27
dziękuję serdecznie za podpowiedź - już wszystko jasne - wyszło
0 komentarzy 0
  • Dodano: 3 lut 2011, 10:23
niestety wygenerowanie rachunków do stworzenia pit-11 dla umowy sprzed prowadzenia księgowości na wfirma, spowodowało obliczenie przez system nieprawdziwych sum w późniejszych miesiącach w KPiR.. pozostaje chyba tylko po utworzeniu Pit-11 i wydrukowaniu go usunąć wszelkie związane z tym rachunki..
0 komentarzy 0
Problem:
pit-11