Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Pełnomocnictwo dla Wfirma

• Dodano: tydzień temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
W jakiej formie i w jaki sposób złożyć pełnomocnictwo dla Wfirma-y do składania JPK VAT? Mam wykupiony ten moduł i wcześniej mi go gdzieś się pojawiło ale nie wiej jak do tego wrócić....? Czy wtedy też będziecie mogli wysłać moje deklaracje ZUS?
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry,
W przypadku chęci skorzystania z podpisu pracowników wfirmy konieczne jest:

- złożenie do urzędu skarbowego 3 formularze UPL-1, które informują o pełnomocnictwie do podpisywania JPK oraz innych deklaracji np. VAT UE przez osoby upoważnione z wfirma.pl
- zweryfikowanie firmy,
- zaakceptowanie regulaminu wysyłki JPK i e-deklaracji
- uiszczenie płatności za usługę autoryzacji pliku JPK przez osobę upoważnioną w ramach usługi serwisu wfirma.pl (krok tylko dla chęci korzystania z podpisu dla celów wysyłki JPK_V7)

Proszę zweryfikować czy wykonali Państwo te kroki.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w artykule: https://pomoc.wfirma.pl/-wysylka-jpk-vat-przy-uzyciu-podpisu-elektronicznego-nalezacego-do-wfirma-pl

Wówczas po wypełnieniu powyższych warunków możliwe będzie skorzystanie z naszych podpisów kwalifikowanych poprzez standardowe zlecenie wysyłki ( START - PODATKI - JEDNOLITY PLIK KONTROLNY, zaznaczamy JPK z listy i korzystamy z opcji WYŚLIJ DO MF.) podzakładka UPL-wfirma.pl

W analogiczny sposób będzie można wysłać deklarację ZUS, przy czym jeśli zależy Państwu tylko na wysyłce deklaracji ZUS mogą Państwo pominąć krok dotyczący UPL oraz płatności za usługę autoryzacji JPK.

W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
Pełnomocnictwo dla Wfirma