Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Wydatki - złe skalowanie okna

• Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 3 odpowiedzi 3
Autor: w2k
Dzień dobry,
Chciałem zgłosić, że po ostatniej aktualizacji w marcu/kwietniu okno podczas dodawania wydatku z podglądem jest nieczytelne. Wcześniej nie było żadnego problemu, teraz przez skalowanie ledwo można odczytać wybrane pola.
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry,
dziękujemy za zgłoszenie. Wspomniana sytuacja nie jest błędem, ponieważ widok został przystosowany do małych ekranów. W momencie korzystania z ekranu o niższej rozdzielczości system dopasowuje widok tak, aby wszystkie dane były widoczne na wspomnianym widoku wydatku. Daną różnicę da się także zaobserwować przy wykorzystaniu ekranu o wyższej rozdzielczości. W takim przypadku zalecamy otworzyć przeglądarkę w całym oknie, aby widok był przystosowany do większej rozdzielczości. Dzięki temu wszystkie informacje w oknie zostaną powiększone.
Pozdrawiam Serdecznie!
0 komentarzy 0
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Chcą Państwo powiedzieć, że przy rozdzielczości 1366x768 mam oglądać to okno przez lupę? Czy chociaż było to weryfikowane przed wprowadzeniem, jak okno zachowuje się przy takiej rozdzielczości nawet na pełnym ekranie? Skoro wcześniej wyglądało to dużo lepiej to po co było to ruszać? Można było chociaż dać wybór z możliwością powrotu do poprzedniego widoku.
2 komentarze 2
PRACOWNIK
Dzień dobry,
owszem, funkcjonalność ta była weryfikowana przed wprowadzeniem przez dział techniczny. Tak jak wspomniałam wprowadzenie tej zmiany miało na celu przystosowanie widoku tak aby wszystkie dane były widoczne.
Przekażę Pana zdanie do działu technicznego jako informację zwrotną odnośnie wprowadzonej funkcjonalności. W przyszłości zwrócimy większą uwagę na mniejsze rozdzielczości monitorów przy dalszym projektowaniu okien widoku w systemie.
Pozdrawiam Serdecznie!
PRACOWNIK
Dziękuję za zgłoszenie problemu, poprawimy wyświetlanie danych.
pozdrawiam
  • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry,
Dziękuję za informację i oczekuję na poprawę w najbliższym czasie ;)

Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
Wydatki - złe skalowanie okna