Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Kiedy klient dostarczył dokumenty do OCRu ?

• Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 2 odpowiedzi 2
Witam , proszę o dopracowanie e-skrzynki OCR. Jak klient wrzucał mi faktury kosztowe na maila to chociaż mogłam wiedzieć kiedy to zrobił i udowodnić że się spóźnił , a teraz wrzuca do OCRu i nie dość , że nie mam pojęcia , że to zrobił ( nie ma sensu przeglądać kilkadziesiąt kont codziennie ) to jeszcze nie wiem kiedy , i czy to on tak się spóźnił , czy biuro nawaliło . Błagam zróbcie toś z tym, żebym mogła w panelu biura mieć sygnał , że doszły jakieś skany do OCRu
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
Dzień dobry,
dziękujemy za zgłoszenie. Obecnie może Pani kontrolować czas wgrania dokumentów poprzez historię aktywności w zakładce: USTAWIENIA - INNE - UŻYTKOWNICY - HISTORIA AKTYWNOŚCI. W prawym dolnym rogu pod tabelą należy w filtrze OPERACJA wybrać opcję DODAWANIE. Dzięki temu w tabeli widoczna będzie informacja o tym, że przedsiębiorca dodał wydatek o konkretnym numerze natomiast przetworzenie dokumentów trwa kilkanaście sekund i pojawi się log "Automat dodał wydatek....". Dzięki temu wie Pani jakiego dnia i o jakiej godzinie został wgrany skan przez klienta i została utworzona wersja robocza wydatku przez system.
Stale dopracowujemy moduł automatycznego OCR dlatego proszę o informację, jaka jest Pani sugestia miejsca w systemie na przedstawienie informacji o wgraniu przez klienta skanów do OCR obsługując wielu klientów?
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
dziękuję za informację , szczerze mówiąc rzadko zaglądałam do aktywności użytkowników , ale jest to jakieś rozwiązanie. Tylko że co z tego jak po czasie dowiem się , że dokumenty są tam już od 3 dni ? Moja sugestia jest taka, żeby w panelu firm pojawił się jakiś znaczek , dymek , cokolwiek , który od razu zasygnalizuje mi o dodaniu dokumentów przez danego klienta , tak samo jak ma to miejsce , gdy klient pisze do mnie wiadomość na czacie, od razu widzę to w formie "dymka" . Tu można zastosować to samo rozwiązanie , bo jakby nie było jest to też sygnał o pojawieniu się nowej wiadomości , w tym przypadku nowych dokumentów .
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Dzień dobry Pani Jolanto,
dziękujemy za podpowiedzenie w jaki sposób mogłaby działać ta funkcja na pewno przy planowaniu kolejnych aktualizacji przyjrzymy się Pani sugestii.
Pozdrawiam Serdecznie!
Pytanie:
Kiedy klient dostarczył dokumenty do OCRu ?