Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Przeniesienie księgowości samozatrudnionego do księgowości dla biura rachunkowego?

Jestem sfrustrowany
  • Dodano: 14 kwi, 12:48
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Przeniesienie księgowości samozatrudnionego do księgowości dla biura rachunkowego?

W jaki sposób w systemie wfirma przenieść bądź podpiąć konto, które dotychczas prowadziłem samodzielnie w księgowości dla samozatrudnionego do konta dla Biur Rachunkowych (również założonego w systemie wfirma) - mam zamiar prowadzić księgowość dla kilku podmiotów
PRACOWNIK
  • Dodano: 14 kwi, 13:08
Dzień dobry,
możemy oznaczyć Pana dotychczasowe konto na którym prowadzi Pan księgowość swojej firmy jako konto należące do biura rachunkowego. Dzięki temu będzie mógł kontynuować Pan dotychczasowe rozliczenia swojej firmy a dodatkowo zostaną odblokowane narzędzie usprawniające pracę biura rachunkowego i możliwe będzie przypinanie oraz tworzenie kont dla klientów Pana biura. Przed oznaczeniem konta jako biuro konieczne będzie przeprowadzenie dodatkowej weryfikacji prowadzenia przez Pana działalności księgowej wobec czego proszę o kontakt w tej sprawie poprzez funkcje Zapytaj Eksperta dostępną po zalogowaniu na konto pod przyciskiem niebieskiego znaku zapytania po prawej stronie okna.
Pozdrawiam
1 komentarz 1
  • Dodano: 15 kwi, 14:38
dziękuje za odpowiedź
Pytanie: