Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Problem z dodatkiem integrator e-commerce

• Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 2 odpowiedzi 2
Dzień dobry. Mam wfirma połączone z Allegro. Mój księgowy wykupuje pakiet dla biur rachunkowych z dodatkiem magazyn, natomiast ja dokupuję sobie dodatek "e-commerce". Pierwszy raz pojawił się problem. Mimo iż przedłużył pakiet magazyn i mam w systemie informację, iż jest ważny do 25.05.2021, to nie mogę przedłużyć samego dodatku integrator, ponieważ system każe mi zapłacić również za dodatkowy miesiąc magazynu do 26.06.2021. Do tej pory nie musiałem kupować dodatku magazyn jeśli był ważny dłużej niż miesiąc i przedłużałem wyłącznie dodatek integrator ecommerce. Proszę o informację jak to rozwiązać, bo nie mam możliwości dodania do koszyka wyłącznie integratora?
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
Dzień dobry,
dziękujemy za zgłoszenie, nasz dział techniczny już zlokalizował problem i trwają prace nad jego wyeliminowaniem. Prosimy o cierpliwość.
2 komentarze 2
Pani Angeliko, dziękuję za odpowiedź. Ile czasu może to potrwać, bo nie jesteśmy w stanie zbyt długo działać bez tego dodatku :( Pozdrawiam!
PRACOWNIK
Panie Przemysławie,
poprawka powinna pojawić się najdalej w ciągu dwóch dni.
Pozdrawiam
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Dzień dobry, jaki jest stan naprawy usterki, ponieważ musimy dziś pobrać transkacje z Allegro i wystawić do popołudnia faktury, a nadal nie możemy dodać samego dodatku integrator ecommerce mimo iż mamy dodatek magazyn ważny do 26.05.2021 :(
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Panie Przemysławie,
poprawka dotycząca tego zgłoszenia jest obecnie w testach i pojawi się najdalej jutro. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości, dokładamy wszelkich starań by poprawka w tym zakresie weszła jak najszybciej.
Pozdrawiam
Pytanie:
Problem z dodatkiem integrator e-commerce