Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Aktualizacja systemu wfirma.pl 21.2

PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
  • 6 odpowiedzi 6
Informujemy, że w nocy 28 marca 2021 roku od godz. 00:00 do godz. 11:00 nastąpi aktualizacja systemów: Aktualizacja związana jest z wdrożeniem nowych funkcji systemowych:

Księgowość

Fakturowanie i magazyn

Kadry i płace

Biuro rachunkowe

Integrator e-commerce
Jak rozumiem obiecanego 'wkrótce" nowego dashboard się nie doczekamy?
3 komentarze 3
PRACOWNIK
Dzień dobry,
zapewniam że doczeka się Pan nowego dashboardu. Dodam, że to że funkcja nie zostanie udostępniona w najbliższej aktualizacji nie oznacza, że nigdy się nie pojawi. Dashboard to centrum informacji niezbędnych do zarządzania firmą, stąd zależy nam by udostępnić Państwu funkcje w tym zakresie, które wspomogą Państwa pracę jako przedsiębiorców prowadzących własne biznesy. Aby było to możliwe potrzebujemy czasu na odpowiednie ich zaprogramowanie i wdrożenie. Pierwsze efekty będzie mógł Pan zobaczyć prawdopodobnie w kolejnej aktualizacji planowanej na koniec czerwca.
Pozdrawiam
Dokładnie, w styczniu usunęli Państwo funkcjonalności, bo "muliły".
Nie wrociły do dziś
PRACOWNIK
Panie Macieju,
tak, niektóre moduły zostały przez na ukryte, bowiem zdecydowanie obciążały pracę systemu, co było zgłaszane przez naszych użytkowników. W związku z tym podjęliśmy decyzję o tym, że niektóre z modułów na dashboardzie wymagają zdecydowanej przebudowy - nie tylko w zakresie wydajności ich działania, ale również w aspekcie wizualnym. By przedstawiane informacje były jasne i czytelne na pierwszy rzut oka. W obecnym kwartale skoncentrowaliśmy się przede wszystkim nad usprawnieniami związanymi z JPK_V7 oraz OCR.
Tak jak podkreśliłam wcześniej, wydanie związane z nowym dashboardem jest planowane na koniec czerwca.
Pozdrawiam
Dziękuję za rozliczanie płatności podczas księgowania wersji roboczej! - ciągle o tym zapominałem po księgowaniu..
0 komentarzy 0
Ja też dziękuje za wprowadzone zmiany zwłaszcza w zakresie OCR!
0 komentarzy 0
Po tej aktualizacji program przestał działać każde kliknięcie nawet odświeżenie strony wymaga oczekiwania na reakcję do co najmniej 60sekund aktualnie nie da się na tym czymś pracować. . Coś ?Wam nie wyszło i trwa od wczoraj tylko czemu tak długo ?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Dzień dobry,
jest to związane prawdopodobnie z wolno działającą kolumną "Zysk" w zakładce PRZYCHODY - występuje przy dużej liczbie wierszy, które mają dużo danych. Rozwiązaniem jest zmniejszenie liczby wierszy,
Będziemy pracowali nad rozwiązaniem tego problemu w najbliższym czasie.
Pozdrawiam
da się ominąć wersję roboczą? strasznie upierdliwe
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Dzień dobry, przy korzystaniu z OCR aby pominąć tworzenie wersji roboczej możliwe jest księgowanie z poziomu WYDATKI / KSIĘGOWANIE / DODAJ / Z PLIKU w ten sposób wydatek jest od razu księgowany bez tworzenia wersji roboczej (https://pomoc.wfirma.pl/-ksiegowanie-wydatku-na-podstawie-pliku). Natomiast używając OCR z poziomu zakładki START /STRONA GŁÓWNA nie ma takiej możliwości by pominąć tworzenie wersji roboczych jako że ten model księgowania wymaga dokładnego sprawdzenia odczytanych przez ocr danych i ich ewentualnej poprawny (https://pomoc.wfirma.pl/-program-do-odczytywania-faktur-w-chmurze). Przyspieszeniem księgowania wersji roboczych jest zaznaczenie jednocześnie kilku faktur na liście w zakładce WYDATKI / KSIĘGOWANIE / WERSJE ROBOCZE a następnie użycie przycisku "księguj wersje robocze" - wówczas po sprawdzeniu i zatwierdzeniu pierwszego wydatku od razu pojawi się kolejny i kolejny - tyle ile zaznaczyliśmy zbiorczo zapisów masowych do księgowania. Pozdrawiam
  • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry
Nie wiem - może było, a ja przeoczyłem - brak informacji o zmianie serwisu szybkiego przelewu w przypadku dokupywania pakietów....
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry Panie Wojciechu,
zmiana wynika z faktu, że dotpay został połączony z przelewy24, stąd dotychczasowe płatności dotpay są wygaszane i konwertowane na przelewy24. Zmiany były konieczne, by zachować ciągłość możliwości przedłużania pakietów i dodatków. Dodam, że metody płatności są dość bliźniacze.
Pozdrawiam
Aktualizacja:
Aktualizacja systemu wfirma.pl 21.2