Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Aktualizacja systemu wfirma.pl 21.2

PRACOWNIK
 • Dodano: 3 tygodnie temu
 • 6 odpowiedzi 6
Informujemy, że w nocy 28 marca 2021 roku od godz. 00:00 do godz. 11:00 nastąpi aktualizacja systemów: Aktualizacja związana jest z wdrożeniem nowych funkcji systemowych:

Księgowość

Fakturowanie i magazyn

Kadry i płace

Biuro rachunkowe

Integrator e-commerce
 • Dodano: 3 tygodnie temu
Jak rozumiem obiecanego 'wkrótce" nowego dashboard się nie doczekamy?
3 komentarze 3
PRACOWNIK
 • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry,
zapewniam że doczeka się Pan nowego dashboardu. Dodam, że to że funkcja nie zostanie udostępniona w najbliższej aktualizacji nie oznacza, że nigdy się nie pojawi. Dashboard to centrum informacji niezbędnych do zarządzania firmą, stąd zależy nam by udostępnić Państwu funkcje w tym zakresie, które wspomogą Państwa pracę jako przedsiębiorców prowadzących własne biznesy. Aby było to możliwe potrzebujemy czasu na odpowiednie ich zaprogramowanie i wdrożenie. Pierwsze efekty będzie mógł Pan zobaczyć prawdopodobnie w kolejnej aktualizacji planowanej na koniec czerwca.
Pozdrawiam
 • Dodano: 3 tygodnie temu
Dokładnie, w styczniu usunęli Państwo funkcjonalności, bo "muliły".
Nie wrociły do dziś
PRACOWNIK
 • Dodano: 3 tygodnie temu
Panie Macieju,
tak, niektóre moduły zostały przez na ukryte, bowiem zdecydowanie obciążały pracę systemu, co było zgłaszane przez naszych użytkowników. W związku z tym podjęliśmy decyzję o tym, że niektóre z modułów na dashboardzie wymagają zdecydowanej przebudowy - nie tylko w zakresie wydajności ich działania, ale również w aspekcie wizualnym. By przedstawiane informacje były jasne i czytelne na pierwszy rzut oka. W obecnym kwartale skoncentrowaliśmy się przede wszystkim nad usprawnieniami związanymi z JPK_V7 oraz OCR.
Tak jak podkreśliłam wcześniej, wydanie związane z nowym dashboardem jest planowane na koniec czerwca.
Pozdrawiam
 • Dodano: 3 tygodnie temu
Dziękuję za rozliczanie płatności podczas księgowania wersji roboczej! - ciągle o tym zapominałem po księgowaniu..
0 komentarzy 0
 • Dodano: 3 tygodnie temu
Ja też dziękuje za wprowadzone zmiany zwłaszcza w zakresie OCR!
0 komentarzy 0
 • Dodano: 3 tygodnie temu
Po tej aktualizacji program przestał działać każde kliknięcie nawet odświeżenie strony wymaga oczekiwania na reakcję do co najmniej 60sekund aktualnie nie da się na tym czymś pracować. . Coś ?Wam nie wyszło i trwa od wczoraj tylko czemu tak długo ?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
 • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry,
jest to związane prawdopodobnie z wolno działającą kolumną "Zysk" w zakładce PRZYCHODY - występuje przy dużej liczbie wierszy, które mają dużo danych. Rozwiązaniem jest zmniejszenie liczby wierszy,
Będziemy pracowali nad rozwiązaniem tego problemu w najbliższym czasie.
Pozdrawiam
 • Dodano: 3 tygodnie temu
da się ominąć wersję roboczą? strasznie upierdliwe
1 komentarz 1
PRACOWNIK
 • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry, przy korzystaniu z OCR aby pominąć tworzenie wersji roboczej możliwe jest księgowanie z poziomu WYDATKI / KSIĘGOWANIE / DODAJ / Z PLIKU w ten sposób wydatek jest od razu księgowany bez tworzenia wersji roboczej (https://pomoc.wfirma.pl/-ksiegowanie-wydatku-na-podstawie-pliku). Natomiast używając OCR z poziomu zakładki START /STRONA GŁÓWNA nie ma takiej możliwości by pominąć tworzenie wersji roboczych jako że ten model księgowania wymaga dokładnego sprawdzenia odczytanych przez ocr danych i ich ewentualnej poprawny (https://pomoc.wfirma.pl/-program-do-odczytywania-faktur-w-chmurze). Przyspieszeniem księgowania wersji roboczych jest zaznaczenie jednocześnie kilku faktur na liście w zakładce WYDATKI / KSIĘGOWANIE / WERSJE ROBOCZE a następnie użycie przycisku "księguj wersje robocze" - wówczas po sprawdzeniu i zatwierdzeniu pierwszego wydatku od razu pojawi się kolejny i kolejny - tyle ile zaznaczyliśmy zbiorczo zapisów masowych do księgowania. Pozdrawiam
 • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry
Nie wiem - może było, a ja przeoczyłem - brak informacji o zmianie serwisu szybkiego przelewu w przypadku dokupywania pakietów....
1 komentarz 1
PRACOWNIK
 • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry Panie Wojciechu,
zmiana wynika z faktu, że dotpay został połączony z przelewy24, stąd dotychczasowe płatności dotpay są wygaszane i konwertowane na przelewy24. Zmiany były konieczne, by zachować ciągłość możliwości przedłużania pakietów i dodatków. Dodam, że metody płatności są dość bliźniacze.
Pozdrawiam
Aktualizacja:
Aktualizacja systemu wfirma.pl 21.2