Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Nieprawidłowy wydruk 'Zestawienie przychodów i kosztów' w sekcji 'Podatek dochodowy'

• Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1
Wydruk 'Zestawienie przychodów i kosztów' w sekcji Biuro - Podatki - Podatek dochodowy (https://wfirma.pl/declaration_headers/index/tax) przy próbie generowania z zestawienia z całego roku (jak w załączniku) powoduje wygenerowanie dokumentu dwustronnego z takimi wartościami na obu stronach, przy czym na stronie drugiej brakuje zestawienia za miesiąc grudzień (kolejne 2 załączniki). Oba zestawienia dotyczą kwot narastającymi dla przychodów i kosztów oraz z kwot _nienarastających_ dla składek ZUS i podatku.

Z tego co pamiętam, to kiedyś to zestawienie drukowało na jednej stronie zestawienie kwot za poszczególne miesiące a na drugiej stronie była tabela zawierająca kwoty narastające w poszczególnych kolumnach. Czy jest szansa na naprawę tego zestawienia? Dzięki.
PRACOWNIK
Dzień dobry Panie Marku,
po przeprowadzonych testach wskazuję, że gdy generowane jest zestawienie dla zaliczki grudniowej to wówczas na liście zawarty jest zakres miesięcy styczeń-grudzień. Ponadto zestawienie to generowane jest w formie jednej strony.
Brak grudnia w zestawieniu może świadczyć o tym, że zestawienie generował Pan po kliknięciu na zaliczkę listopadową.
Korespondencje o błędzie prosilibyśmy aby kontynuować przez funkcję Zapytaj Eksperta dostępną po zalogowaniu gdzie zespół techniczny przyjrzy się dokładnie wskazanemu przez Pana problemowi.
Pozdrawiam Serdecznie!
1 komentarz 1
Faktycznie coś jest na rzeczy. Drukowałem zestawienia mając zaznaczone wszystkie miesiące (tak jak w pierwszym zrzucie z ekranu). Wówczas zarówno listopad jak i grudzień zostały zaznaczone. Wydruk przy zaznaczonym tylko podatku grudniowym realizowany jest w taki sposób jak Pani opisała. Znalazłem jakiś archiwalny wydruk i faktycznie wyglądał on tak samo jak teraz. Dziękuję za wyjaśnienie. Można powiedzieć, że błędu jednak tam nie było, no chyba , że mój błąd :)

Ten dwustronny wydruk, który chodził mi po głowie dotyczył jednak wydruków podsumowania KPiR :)
Problem:
Nieprawidłowy wydruk 'Zestawienie przychodów i kosztów' w sekcji 'Podatek dochodowy'