Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Nieprawidłowy wydruk 'Zestawienie przychodów i kosztów' w sekcji 'Podatek dochodowy'

  • Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1
Wydruk 'Zestawienie przychodów i kosztów' w sekcji Biuro - Podatki - Podatek dochodowy (https://wfirma.pl/declaration_headers/index/tax) przy próbie generowania z zestawienia z całego roku (jak w załączniku) powoduje wygenerowanie dokumentu dwustronnego z takimi wartościami na obu stronach, przy czym na stronie drugiej brakuje zestawienia za miesiąc grudzień (kolejne 2 załączniki). Oba zestawienia dotyczą kwot narastającymi dla przychodów i kosztów oraz z kwot _nienarastających_ dla składek ZUS i podatku.

Z tego co pamiętam, to kiedyś to zestawienie drukowało na jednej stronie zestawienie kwot za poszczególne miesiące a na drugiej stronie była tabela zawierająca kwoty narastające w poszczególnych kolumnach. Czy jest szansa na naprawę tego zestawienia? Dzięki.
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry Panie Marku,
po przeprowadzonych testach wskazuję, że gdy generowane jest zestawienie dla zaliczki grudniowej to wówczas na liście zawarty jest zakres miesięcy styczeń-grudzień. Ponadto zestawienie to generowane jest w formie jednej strony.
Brak grudnia w zestawieniu może świadczyć o tym, że zestawienie generował Pan po kliknięciu na zaliczkę listopadową.
Korespondencje o błędzie prosilibyśmy aby kontynuować przez funkcję Zapytaj Eksperta dostępną po zalogowaniu gdzie zespół techniczny przyjrzy się dokładnie wskazanemu przez Pana problemowi.
Pozdrawiam Serdecznie!
1 komentarz 1
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Faktycznie coś jest na rzeczy. Drukowałem zestawienia mając zaznaczone wszystkie miesiące (tak jak w pierwszym zrzucie z ekranu). Wówczas zarówno listopad jak i grudzień zostały zaznaczone. Wydruk przy zaznaczonym tylko podatku grudniowym realizowany jest w taki sposób jak Pani opisała. Znalazłem jakiś archiwalny wydruk i faktycznie wyglądał on tak samo jak teraz. Dziękuję za wyjaśnienie. Można powiedzieć, że błędu jednak tam nie było, no chyba , że mój błąd :)

Ten dwustronny wydruk, który chodził mi po głowie dotyczył jednak wydruków podsumowania KPiR :)
Problem:
Nieprawidłowy wydruk 'Zestawienie przychodów i kosztów' w sekcji 'Podatek dochodowy'