Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Moduł 'Nieuregulowane należności i zobowiązania' - wyłączenie filtru bieżącego roku

  • Dodano: 3 dni temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 4 odpowiedzi 4
Czy moglibyście wyłączyć filtr bieżącego roku w module 'Nieuregulowane należności i zobowiązania', gdy wybiera się podsumowanie wszystkich należności (https://wfirma.pl/common_objects/unpaidIncomes/) lub zobowiązań (https://wfirma.pl/common_objects/unpaidExpenses/)? Nieraz zdarzają się nieopłacone dokumenty z innego roku niż bieżący i mimo, że podsumowania wskazują prawidłowe kwoty, to po kliknięciu nie są one od razu widoczne.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
  • Dodano: 3 dni temu
Rok temu nawet o tym pisałem na forum ale nie zostało to wdrożone :(
https://forum.wfirma.pl/temat/7018-modul-nieuregulowane-naleznosci-i-zobowiazania-wylaczenie-filtru-biezacego-roku
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 dni temu
Dzień dobry Panie Marku,
Pana sugestia została wdrożona - wystarczy raz zmienić po kliknięciu w module nieuregulowane należności i zobowiązania na kwotę razem filtr roku wybierając puste pole nad rokiem 2021 i takie ustawienie będzie się już podpowiadać przy kolejnym wejściu w ten moduł. Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 3 dni temu
Właśnie tak to też działało rok temu. Chodzi o to, żeby ten filtr roku był domyślnie pusty po kliknięciu w podsumowanie.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 dni temu
Dzień dobry,
po ustawieniu filtru roku na puste pole, po ponownym kliknięciu w ten moduł system zapamiętuje wybrane filtry a więc ustawia puste pole. Filtry natomiast zostają przywrócone na domyślne w momencie wylogowania się z systemu i zalogowaniu się ponownie. Rozumiem, że chciałby Pan aby ustawione filtry były zachowane na stałe pomimo wylogowania z systemu. Jesteśmy obecnie na etapie przebudowy strony głównej w związku z czym Pana sugestia zostanie przeanalizowana przez nasz dział projektowy.
Pozdrawiam
  • Dodano: 2 dni temu
Zgadza się. Domyślnie nie powinno być tam filtrowania względem żadnego okresu i lista od razu powinna wykazywać wszystkie zaległości - tym bardziej, że kwota pokazuje sumę wszystkich zaległości (co jest bardzo dobrym rozwiązaniem) a nie tylko tych z bieżącego roku.

Mam nadzieję, że dział projektowy przychyli się do pomysłu :)
Pozdrawiam.
0 komentarzy 0
Pytanie:
Moduł 'Nieuregulowane należności i zobowiązania' - wyłączenie filtru bieżącego roku