Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Może czas na apkę mobilną wfirma??

• Dodano: 26 sty, 15:36
  • 1 osobie podoba się ten pomysł 1
  • 2 odpowiedzi 2
Czy rozważacie Państwo stworzenie aplikacji mobilnej, dedykowanej na systemy Android (i ewentualnie iOS)? Widziałbym w takiej apce najczęściej używaną funkcjonalność wfirmy, przynajmniej w zakresie:
- wystawiania faktur (zaliczek, korekt, itd);
- wprowadzania kosztów (wykonanie zdjęcia faktury, opisanie, przekazanie do wfirmy);
- podsumowania danych (podatki do zapłaty np na głównym ekranie apki po zalogowaniu).
Większość producentów oprogramowania dla firm (czy to
księgowego czy pomocniczego jak np Saldeo) takie apki posiada. Wiem, że jest mojo, ale po pierwsze jest to dość ograniczone rozwiązanie (to jednak strona internetowa), a po drugie brakuje funkcjonalności dodawania chociażby dokumentów kosztowych oraz funkcji informacyjnych...
PRACOWNIK
  • Dodano: 28 sty, 15:30
Dzień dobry,
dziękujemy za dokładne opisanie potrzeby. Na dzień dzisiejszy nie planujemy stworzenia aplikacji mobilnej dla systemu wFirma.pl.
Natomiast pragnę zaznaczyć, że wFirma.pl jest responsywną stroną dostosowaną do urządzeń mobilnych, więc jak najbardziej można z niej korzystać na telefonach.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 29 sty, 10:30
Stworzenie dobrze działającej aplikacji mobilnej może zająć lata i być trudniejsze niż napisanie aplikacji webowej.

Szybszym i prostszym rozwiązaniem byłoby lepsze dostosowanie tego co już jest.
Myślę, że wystarczyłoby, gdyby komfortowo można było korzystać z wersji web na smartfonach(AMP/PWA).
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 29 sty, 10:30
Dzień dobry Panie Jacku,
tak jak Pan dobrze zauważył, wspomniane rozwiązanie jest lepszym wyborem w naszej sytuacji, dlatego cały czas pracujemy nad usprawnieniem responsywności platformy wFirma.pl na smartfonach oraz tabletach.
Pozdrawiam
Pomysł:
Może czas na apkę mobilną wfirma??