Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Brakujący moduł: Faktur ze spóźnionymi płatnościami

• Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: Jacek S.

W nowej wersji wFirma zniknął moduł Faktur ze spóźnionymi płatnościami na stronie głównej.
Był to podstawowy element z którego bardzo często korzystałem.

PS
Z innych modułów/widgetów na stronie głównej z których korzystałem:
• Nie ma też Okresów księgowych - które zamykałem na koniec miesiąca
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Dzień dobry,
pragnę poinformować, że w ostatnim czasie przywróciliśmy na stronę główną moduły tj.: Nieuregulowane należności i zobowiązania, Zbliżające się terminy oraz Ostatnio wystawione dokumenty. Dodanie ich możliwe jest z poziomu zakładki START - STRONA GŁÓWNA - DODAJ NOWY MODUŁ. Moduły, które nie są widoczne w oknie ich dodawania ani na stronie głównej są aktualnie niedostępne. Wspomnę jednak, że obecnie trwają prace skoncentrowane nad opracowywaniem modułów, które w działaniu będą analogiczne do tych poprzednich, lecz zostaną one udostępnione Państwu w zoptymalizowanej wersji.
Obecnie jeśli chciałby Pan sprawdzić faktury po terminie z poziomu zakładki START - STRONA GŁÓWNA zalecamy kliknąć na kwotę przy module nieuregulowanych należności. Wyświetli się wówczas lista faktur nieopłaconych. Po ustawieniu w filtrze STAN wartości "po terminie" zostaną wyświetlone dokumenty, których termin płatności minął.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
a co z modułem ostatnio WPROWADZONE dokumenty? bez niego wfirma już zupełnie nie pozwala na znalezienie ostatnio wprowadzonych do systemu dokumentów, wczesniej chociaż 10 ostatnich dawało sie namierzyć...
1 komentarz 1
PRACOWNIK
To że jak wszędzie piszemy pracujemy nad stroną startową.
Pytanie: