Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

urlopy pracowników - podgląd dla pracodawcy - biura rachunkowe

  • Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Klienci na koniec roku, jeden po drugim pytają nas ( biuro ) o stan dni urlopowych swoich klientów . Dlaczego nie mogą sami tego sobie sprawdzać ? nie dość że nie można wygenerować zbiorczego zestawienia wykorzystanych urlopów i stan aktualny , co bardzo ułatwiłoby by nam życie , to pracodawcy nie można udostępnić widoku tychże. To moja bolączka i sugestia . Poza tym jak już kiedyś pisałam , koniecznie dajcie możliwość powielania/kopiowania PITów rocznych . Gdy jest konieczność sporządzenia korekty , czasem małego drobiazgu, trzeba tworzyć od nowa cały PIT . Pozdrawiam i życzę wytrwałości w działaniu, ale i tak jesteście najlepsi :-)
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry,
klient biura rachunkowego, który ma dostęp do modułu kadry jako przedsiębiorca ma możliwość sprawdzenia dni urlopu dla pracowników poprzez KADRY / GRAFIK, gdzie w filtrach dat należy wybrać rok, a pole miesiąca pozostawić puste. Wtedy na końcu pojawi się kolumna "Zostało", w której widoczna będzie liczba dni niewykorzystanego urlopu.
Pragnę dodać, że obecnie istnieje możliwość modyfikacji deklaracji rocznych i zmiany wartości w poszczególnych polach. W tym celu należy z poziomu zakładki KADRY - DEKLARACJE zaznaczyć wybraną z nich i kliknąć MODYFIKUJ.
Polecam artykuły pomocy:
- https://pomoc.mb24.pl/-pit-11-deklaracja-dochodow-pracownikow
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: 3 tygodnie temu
dziękuję za odpowiedz, ale jeśli chodzi o PITy roczne ( nie chodzi o PIT-11, tylko o PIT-36, lub 28) , to nie chodzi o modyfikację , tylko o skopiowanie właśnie całego zmodyfikowanego przed wysyłką PITu , żeby przy robieniu korekty nie było potrzeby ponownej modyfikacji, która nie będzie w korekcie zmieniana . Sama modyfikacja nie pomoże przy robieniu korekty
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry Pani Jolanto,
co do zeznań rocznych, jesteśmy w trakcie prac wdrożeniowych w zakresie nowych zeznań rocznych. Pani sugestia zostanie przekazana do zespołu pracującego nad tym tematem.
Pozdrawiam
Pomysł:
urlopy pracowników - podgląd dla pracodawcy - biura rachunkowe