Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Brak możliwości dodania kodu EAN podczas importu z pliku CSV...

Jestem zażenowany
  • Dodano: 27 gru 2020, 17:58
  • 1 osoba ma ten sam problem 1
  • 2 odpowiedzi 2
Witam, w końcu po wielu latach bojów udało się dodać pole Kodu EAN na magazynie. Wszystko super, tylko dlaczego zapomniano o nowej kolumnie podczas importu z pliku CSV?
PRACOWNIK
  • Dodano: 28 gru 2020, 10:06
Dzień dobry,
dziękujemy za sugestie. Przekazuję dane zgłoszenie do działu technicznego w celu omówienia i ewentualnego wprowadzenia danej kolumny w imporcie produktów.
Pozdrawiam
1 komentarz 1
  • Dodano: 29 gru 2020, 13:45
Ewentualnego wprowadzenia? Ani EAN ani GTU nie można zaimportować z pliku CSV zatem nie jest to "ficzer", który ma uprzyjemnić pracę a poważny błąd, który blokuje podstawową funkcjonalność. Co tutaj omawiać? Jeżeli ucinacie funkcjonalność to może warto by o tym także wspominać w aktualnościach: "Wprowadziliśmy po 4 latach kod EAN co było standardem u konkurencji od lat a także wprowqadziliśmy nowe pole GTU zgodnie z wymogami podatkowymi. Jednocześnie wyłączamy funkcję importu na magazyn z pliku. Od dziś można już na spokojnie klepać ręcznie pozycja po pozycji w lagującym interfejsie"
PRACOWNIK
  • Dodano: 29 gru 2020, 13:45
Dzień dobry,
wspomnę, że do tej pory nie było w systemie możliwości importowania z pliku w formacie .csv kodów EAN i GTU. Jest to nowy mechanizm, który wymaga zaprojektowania i wdrożenia. Dziękujemy za wyrażenie zapotrzebowania na tego rodzaju funkcjonalność i rozumiemy, że przyczyniłaby się ona do usprawnienia pracy w systemie wFirma. Pragnę dodać, że zgodnie z tym co zostało wspomniane propozycja ta zostanie przekazana do działu odpowiedzialnego za rozwój i zostanie rozpatrzona pod kątem jej wdrożenia do systemu. Nie jesteśmy jednak w stanie dokonać natychmiastowych zmian. Procedury przez które musimy przejść, aby wydać aktualizację są złożone i zaplanowane. Z uwagi na to, że świadczone przez nas usługi objęte są certyfikatem ISO 9001 obowiązują nas określone procedury planowania, produkowania, testowania i aktualizowania systemu.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
Brak możliwości dodania kodu EAN podczas importu z pliku CSV...