Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Sposób wyświetlania i obsługi dokumentów dołączanych do wydatków

  • Dodano: 8 gru 2020, 12:33
  • 1 osobie podoba się ten pomysł 1
  • 1 odpowiedź 1
Szanowni Państwo,
dwie uwagi dotyczące ergonomii obsługi programu w zakresie dołączanych dokumentów i wskazanie pewnej niekonsekwencji.
1. Dobrze by było, gdyby w zakładce "Wydatki" ikona spinacza była kilkalna i żeby można było w jednym kroku wyświetlić załączony dokument. Teraz trzeba kliknąć w wydatek, później otworzyć zakładkę "Dokumenty" i na końcu zerknąć w załączony dokument. Co najmniej o dwa kliki za dużo.
2. Dobrze by było, żeby ikona spinacza z załączonym dokumentem była też wyświetlona na liście "Nieuregulowane zobowiązania". Teraz ich nie widać. Ponieważ przy większych przelewach, a szczególnie tych z podzieloną płatnością, zawsze sprawdzam oryginalny dokument (często sumy różnią się o grosze), to korzystając z zakładki "Nieuregulowane zobowiązania" znowu muszę wchodzić do każdego wydatku i sprawdzać, czy został dodany do niego dokument.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 8 gru 2020, 21:45
Dzień dobry,
bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Przedstawione pomysły i propozycje rozwiązań zostaną przekazane do działu odpowiedzialnego za rozwój. Dodatkowo wspomnę, że sugestie naszych Użytkowników są dla nas bardzo cenne, ponieważ pozwalają tworzyć system dostosowany do Państwa oczekiwań i wymagań.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Sposób wyświetlania i obsługi dokumentów dołączanych do wydatków