forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Wyrównanie nagłówków kolumn tabel/list

Jestem zdziwiony
  • Dodano: tydzień temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 3 odpowiedzi 3
Autor: wbf
Dlaczego nagłówki kolumn zawierających wartości liczbowe w wielu miejscach wFirmy są wyrównywane do lewej, a wiersze z wartościami do prawej? Logiczne jest, że wiersze wartości liczbowych równane są do prawej krawędzi, ale dlaczego nagłówki tychże kolumn nie są również równane do prawej? Przez to dochodzi bowiem do wielu utrudnień w czytaniu tabel, choćby w module Analizy, czy też na liście faktur.

W związku z powyższym proszę o pochylenie się nad możliwością wyrównania nagłówków kolumn zgodnie z wyrównaniem wierszy z wartościami, czyli jeśli wartości równane są do prawej (np. kwoty) to nagłówek też do prawej itd.
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Witam,
Dziękujemy za Pana sugestie odnośnie zmiany formatowania treści kolumn i tabel. Oczywiście przekazuje ją do działu planowania aktualizacji oraz zajmującego się interface'm naszego systemu.
Pozdrawiam
1 komentarz 1
  • Dodano: tydzień temu
wbf
Wspaniale :-)
  • Dodano: tydzień temu
Uśmiałem się po pachy, widząc temat tego postu :O Pani Andżeliko! Ten temat mieliście Państwo rozwiązać już w 2012 roku :)

https://forum.wfirma.pl/temat/1545-justowanie-naglowkow-tabel
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry,
dziękuję za uwagi dotyczące wyglądu interfejsu systemu. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych użytkowników. Wszelkie pomysły są omawiane, a gdy zapadnie decyzja o ich wprowadzeniu następuje nadanie priorytetu zmianie, która ma zostać wprowadzona. Kwestia wyglądu tabel w systemie jest nam znana, jednak z uwagi na priorytetowe kwestie dotyczące np. nieustannych zmian podatkowych wstrzymaliśmy się z przebudową tabel. Sugestia ta jednak ponownie została przekazana do zespołu pracującego nad systemem.
Pozdrawiam
  • Dodano: 5 dni temu
Ło matko! Pani Natalio...

Żebyście Państwo nie tracili zasobów czasowych i ludzkich na "priorytety", to postaram się pomóc:

text-align: right;

Jest nawet taki styl dla nagłówków tabeli.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 5 dni temu
Dzień dobry,
stale pracujemy nad dostosowaniem interfejsu. Wdrażanie zmian do systemu jest podyktowane również ilością zgłoszeń od innych klientów (na bazie tego nadawany jest priorytet dla zgłoszenie). Dziękujemy za zwrócenie uwagi na tę kwestię. Przekazaliśmy zgłoszenie do działu zajmującego się planowaniem aktualizacji systemu.
Pozdrawiam
Pytanie:
Wyrównanie nagłówków kolumn tabel/list