forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Problem z przełączającymi się kartami w wFirma

• Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 3 odpowiedzi 3
Dzień dobry,
kiedy wprowadzam koszty lub przychody, to zdarza mi się otwierać drugą kartę przeglądarki żeby porównać nowy wprowadzany przeze mnie wydatek z wydatkiem z zeszłego miesiąca. W momencie w którym zatwierdzam wprowadzenie nowego przychodu/wydatku pierwsza, aktualnie aktywna, karta przeglądarki przełącza mi się na poprzedni miesiąc (zgodnie z miesiącem który jest widoczny na drugiej karcie przeglądarki).
Chciałbym, aby po wprowadzeniu nowego wydatku/przychodu/czegokolwiek nie było takiej sytuacji, że karta przełącza mi się na miesiąc, który był ostatnio przeglądany na innej karcie przeglądarki.
Pozdrawiam
PRACOWNIK
Witam,
Nie ma możliwości, aby na drugiej karcie przeglądarki były inne ustawienia niż na pierwszej. Ustawienia zapisywane są na koncie użytkownika i na każdej karcie przeglądarki z systemem wFirma będą one takie same.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Czyli mam rozumieć, że jednym z takich ustawień globalnych dla całego konta użytkownika jest aktywny miesiąc?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
Witam,
Tak, ustawienia filtrów daty są ustawieniami, które zapisują się na koncie danego użytkownika i są dla niego globalne.
Pozdrawiam
  • Dodano: 2 tygodnie temu
W takim razie możecie Państwo pomyśleć czy w przyszłości nie rozbić tego osobno na karty przeglądarki. W każdym razie dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
Problem z przełączającymi się kartami w wFirma