forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Kiedy planowane odświeżenie interface'u?

  • Dodano: 14 sie, 22:12
  • 3 odpowiedzi 3
Dzień dobry,
czy w najbliższym czasie planują Państwo odświeżenie interface'u? Funkcjonalność aplikacji wfirma jest rewelacyjna, natomiast czytelność i estetyka już mocno średnia. Przydałby się lifting, który poprawi czytelność i estetykę (minimalizm, trochę kolorów).
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 15 sie, 22:20
Dzień dobry,
prowadzimy nieustanne prace nad usprawnieniem widoku interfejsu systemu. Zmiany zostaną wdrożone jeszcze w tym roku. Feedback od naszych klientów jest dla nas bardzo ważny dlatego proszę o doprecyzowanie, w którym miejscu w systemie i jakie konkretnie sugerowałby Pan zmiany? Pana sugestie zostaną poddane analizie przez nasz zespół UX pod kątem ewentualnego wdrożenia.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 16 sie, 15:21
dołączę do dyskusji nad zmianami : a mianowicie chodzi o panel mojebiuro24 , gdzie w sumie jest ok, brakuje mi tylko jeszcze grupowania Podmiotów, które obsługuję , gdyby chociaż można było jakoś etykietować lub wyróżniać , oznaczać itp
0 komentarzy 0
PRACOWNIK
  • Dodano: 16 sie, 15:21
Dzień dobry,
dziękujemy za informację. Bardzo proszę o rozwinięcie pomysłu, w którym miejscu brakuje Pani grupowania firm i w jakim celu?
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: 20 sie, 15:12
Dobry wieczór , jeśli chodzi o miejsce to w tabeli wyboru firmy do której chcę wejść . Tabela ukazuje wszystkie firmy jedna po drugiej, widoczne są wyliczone podatki , wysyłki deklaracji itp . wysłane i odebrane są w kolorze zielonych kopert. Z tej pozycji robię np wysyłkę powiadomień grupowych , łatwiej byłoby sobie pogrupować firmy , np pod kontem wysyłki informacji do klienta, albo dodać jakąś widoczną uwagę , czy notatkę . Firmy w tej tabeli nie układają się ani chronologicznie ani alfabetycznie , a chciałabym mieć np w jednym miejscu wszystkie firmy na VAtcie, albo zrobić inny podział , albo na przykład już zaksięgowane i wysłane info do klienta żeby gdzieś "spadło" na dół i widziałbym tylko te które jeszcze oczekują na działanie . Mogło by być też coś na kształt rozdzielania jak to jest np. aktywne i nieaktywne . Albo przynajmniej jakieś kolorowe gwiazdki , wykrzykniki i znaczki , które sama bym określiła co oznaczają , ale były widoczne z pozycji i na tle wszystkich obsługiwanych firm , bo szczerze mówiąc przy większej ilości się gubię
PRACOWNIK
  • Dodano: 20 sie, 15:12
Dzień dobry,
dziękujemy za szersze omówienie tematu. Na liście firm możliwe jest ich sortowanie po nazwie (jest to nazwa skrócona), wystarczy kliknąć w tabeli na nazwę kolumny "Nazwa firmy". U dołu strony znajdują się również filtry, tu może Pani wyfiltrować wszystkich podatników VAT miesięcznych czy kwartalnych. W przyszłych miesiącach planujemy dopracować kilka funkcji w tym widoku i pod tym kątem przemyślimy również zgłoszone przez Panią uwagi.
Pozdrawiam
Nowy wygląd:
Kiedy planowane odświeżenie interface'u?