forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Pieczęć elektroniczna

• Dodano: 12 sie, 09:56
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 2 odpowiedzi 2
Dzień dobry,
dwa dni temu napisaliśmy do Państwa w sprawie wprowadzenia elektronicznej pieczęci kwalifikowanej dla faktur generowanych z Wfirmy. Do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Uprzejmie proszę o odpowiedź w powyższej sprawie.
PRACOWNIK
  • Dodano: 12 sie, 11:05
Dzień dobry,
bardzo proszę o sprawdzenie wiadomości w panelu funkcji "Zapytaj Eksperta". Odpowiedź na zapytanie została udzielona 10 sierpnia.
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: 12 sie, 13:40
Dziękuję za informację. Niestety ale nie widzę odpowiedzi. Klikam "Pomoc" - "Zapytaj eksperta" - i mogę zadać jedynie pytanie. Natomiast w zakładce "Wiadomości" nie widać odpowiedzi. Jeśli udzieliliście Państwo informacji to proszę o lepszą wskazówkę gdzie ją znajdę.
PRACOWNIK
  • Dodano: 12 sie, 13:40
Dzień dobry,
jak wspomniałam, wiadomość została wysłana 10 sierpnia. W celu jej odczytania proszę o zalogowanie się na odpowiednią firmę, następnie przejście do zakładki Start//Wiadomości. W zakładce tej będzie widoczna cała korespondencja z pracownikami wFirma. Jeśli nie pojawiają się w tym miejscu wiadomości to proszę o sprawdzenie filtrów znajdujących się w tej zakładce. Jeśli nie jest Pan administratorem konta to proszę również o upewnienie się, że posiada Pan dostęp do podglądu wiadomości.
Pozdrawiam
  • Dodano: 13 sie, 10:23
Robię to z konta administratora, sprawdziłem filtry i nie ma. W załączniku to co widzę. Proszę o pomoc
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 13 sie, 10:23
Dzień dobry,
proszę o upewnienie się czy sprawa nie znajduje się w sprawach zarchiwizowanych. Proszę również o podanie numeru ID firmy z której wysłał Pan wiadomość (może Pan ponownie wysłać wiadomość za pomocą funkcji "Zapytaj eksperta"). ID firmy widoczne jest w zakładce Ustawienia//Moja firma.
Pozdrawiam
Pytanie:
Pieczęć elektroniczna