forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

zarządzanie drukarkami

• Dodano: 2 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Jeśli mam dwie drukarki online i wyślę ze sklepu internetowego paragon do wydruku, czy mogę w jakiś sposób powiedzieć wfirmie z której drukarki w danej sytuacji chcę skorzystać? Czy wfirma zawsze korzysta z drukarki domyślnej?
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Dzień dobry,
w przypadku korzystania z integracji z platformami sklepowymi nie będzie możliwe automatyczne wydrukowanie paragonu - paragon zostanie wystawiony w systemie wFirma, jednak należy go wydrukować ręcznie z poziomu systemu w zakładce Przychody/Sprzedaż. Wydruk zostanie wykonany z drukarki domyślnej, jeśli taka jest zaznaczona w zakładce Ustawienia/Integracje/Drukarki fiskalne/Drukarki Online. W przypadku braku tego ustawienia pojawi się okno z wyborem drukarki.
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: tydzień temu
Czy jest w takim razie możliwość dodania funkcjonalności automatycznego druku, oraz jakiegoś systemu tagowania dokumentów sprzedażowych?
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Witam,
Nie ma możliwości automatyzacji wydruku paragonów oraz dodawania etykiet. Paragony należy drukować pojedynczo z poziomu zakładki PRZYCHODY - SPRZEDAŻ poprzez zaznaczenie wybranego paragonu i kliknięcie akcji DRUKUJ - DRUKUJ NA DRUKARCE FISKALNEJ.
W celu przypięcia etykiety do np.: faktury należy zaznaczyć wybrane dokumenty, najechać kursorem myszy na ikonę etykiet w prawym górnym rogu nad tabelą, zaznaczyć wybrane etykiety i kliknąć przycisk ZASTOSUJ.
Załączam artykuł na temat etykiet: https://pomoc.wfirma.pl/-do-czego-sluzy-etykieta-i-gdzie-sie-ja-tworzy
Pozdrawiam
Pytanie:
zarządzanie drukarkami