forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Allegro a Elektroniczny nadawca

  • Dodano: 18 cze, 16:31
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 3 odpowiedzi 3
Dzień dobry
korzystamy z Państwa systemu wfirma wraz z wykupionym dodatkiem ALLEGRO, w związku ze zmianami ze strony Allegro dotyczącymi wysyłek otrzymaliśmy od nich taki oto komunikat :
Niepoprawnie przekazujesz do Poczty Polskiej adresy e-mail klientów, przypisane do zamówień-
Prosimy o instrukcje jak mamy to usprawnić, w ustawieniach mamy połaczenie z elektronicznym nadawcą poczty Polskiej i do tej pory działało ok.
Dodam iż w przypadku integracji z INpost wszystko działa ok
z pozdrowieniami
Jan Grzonka
KSIĘGARNIA ORBITA
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 19 cze, 12:40
Dzień dobry,
dziękuję za zgłoszenie - zostało ono przekazane do działu technicznego. Z Pana strony proszę nie wykonywać żadnych działań, w aktualizacji kwartalnej zostanie wprowadzona funkcja, która będzie miała na celu poprawę przekazywania adresów email, a komunikat ten nie powinien się już pojawiać.
Proszę o cierpliwość.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 24 cze, 11:00
Dzień dobry a czy możliwa jest wcześniejsza zmiana ze względu na to iż nasi Klienci nie wybierają dostawy PP podczas zakupów na Allegro.
Serdecznie pozdrawiamy
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 24 cze, 11:00
Dzień dobry,
nie jest możliwe wcześniejsze wprowadzenie zmiany, funkcja zostanie wprowadzona w aktualizacji kwartalnej, która odbędzie się w nocy 27 czerwca.
Proszę o cierpliwość.
Pozdrawiam
  • Dodano: 23 lip, 08:53
Witam
Czy istnieje możliwość ustawienia daty nadania paczki w e-nadawcy na dzień następny. Czy każda nowa paczka musi tworzyć nowy zbiór w e-nadawcy? Czy można wybrać urząd nadania paczki pocztowej jeśli w systemie mam 2 różne urzędy, bo niestety system wFirma wybiera urząd pierwszy na liście i nie można tego zmienić.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 23 lip, 08:53
Dzień dobry,
nie istnieje możliwość ustawienia daty nadania paczki na następny dzień.
W przypadku zbiorów w e-nadawcy każda nowa paczka tworzy nowy zbiór, który jest zakończony pobraniem etykiety (pobranie etykiety wymusza zamknięcie zbioru). Może Pani wygenerować paczki oraz je ponadawać, a następnie pobrać etykiety, dzięki czemu wszystkie paczki będą w jednym zbiorze. Nie istnieje możliwość wybrania Urzędu - pobierany jest pierwszy Urząd z listy.
Pozdrawiam
Pytanie:
Allegro a Elektroniczny nadawca