forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Wystawianie faktury -- dodawanie firmy -- adres mailowy ???

  • Dodano: 9 cze, 03:33
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Wystawianie faktury -- dodawanie firmy -- adres mailowy ???
Podczas wystawiania faktury dla nowej firmy, w momencie dodawania kontrahenta (z bazy GUS lub ręcznie) brak jest możliwości dodania adresu mailowego. Powoduje to dość abstrakcyjny schemat a mianowicie: wystawiamy fakturę, pobieramy z GUS dane firmy i musimy zamknąć okno. Wejść w CRM. Tam dopiero dodajemy adres mailowy a następnie wracamy do faktury i klikamy wyślij mailowo.
Dodanie opcji/możliwości dodania od razu adresu mailowego podczas wystawiania jest wręcz obligatoryjną funkcjonalnością, której brakuje.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 cze, 13:58
Dzień dobry,
w celu zapisania kontrahenta i wprowadzenia jego adresu email proszę skorzystać z opcji "Pobierz z GUS" klikając w strzałkę z prawej strony pola "Nabywca". W ten sposób pojawi się okno szczegółów kontrahenta, gdzie będzie możliwe uzupełnienie danych bez konieczności przechodzenia do zakładki CRM.
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Tak, w ten sposób też można. Jednak zdecydowanie ułatwiło by dodanie pola z mailem na głównym ekranie. Przy dużej ilości nowych kontrahentów dziennie każde dodatkowe klikanie zabiera czas.
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry,
dziękujemy za zwrócenie uwagi na tę kwestię. Przekażę uwagi do działu zajmującego się rozwojem systemu, aby zostały dokładnie przeanalizowane.
Pozdrawiam
Pomysł:
Wystawianie faktury -- dodawanie firmy -- adres mailowy ???