forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Magazyn inport z pliku

• Dodano: 27 maj, 11:42
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 2 odpowiedzi 2
Mam ogromny problem z importem magazynu z pliku, ucina nazwy produktów po polskim znaku to jest jakaś paranoja :(. Pracowałem na pliku pobranym z systemu wFirma który jest jako przykładowy plik podany. Jak to rozwiązać, bo teraz mam taki burdel w systemie że szkoda gadać. Zapisane zgodnie z zaleceniem separator: średnik, kodowanie: UTF-8
PRACOWNIK
  • Dodano: 27 maj, 12:04
Dzień dobry,
w zakładce Magazyn-Produkty-Import z pliku znajduje się przykładowy plik CSV na podstawie którego można przygotować swój własny plik, nie zauważyliśmy problemów z importem produktów z pliku CSV. Proszę o sprawdzenie poprawności przygotowanego pliku. Jeśli jednak pomimo prawidłowej struktury pliku w dalszym ciągu będzie występować problem to proszę o wiadomość za pomocą funkcji "Zapytaj Eksperta", dostępnej zaraz po zalogowaniu się do systemu wraz z dokładnym opisem problemu.
Załączam pomocny artykuł: https://pomoc.wfirma.pl/-import-produktow-jak-wykonac-w-systemie
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 27 maj, 12:19
Problem rozwiązany, może się komuś przyda. Wystarczyło zmienić czcionkę w excelu z calibri na arial....
0 komentarzy 0
Problem:
Magazyn inport z pliku