forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Pole Opis na fakturze

  • Dodano: 2 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 2 odpowiedzi 2
Witam,
W dodanej ostatnio serii numeracji, gdzie faktury mają być generowane automatycznie, nie widnieje pole Opis. Sugestia prawnika mówi wyraźnie, że powinienem podać na fakturze link do regulaminu i wpisać klauzulę odstąpienia..
Proszę o podpowiedź jak dodać pole Opis, skoro obecnie nie ma go tam?
Pozdrawiam
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Dzień dobry,
podczas wystawiania faktury ręcznie, jak i za pomocą faktur automatycznych istnieje możliwość dodania opisu do dokumentu. Można go dodać w polu "Opis". Istnieje również możliwość dodania stałego opisu do dokumentu. Opcja ta dostępna jest w zakładce Ustawienia-Faktury-Dodatkowy tekst. Po dodaniu opisu w tym miejscu, podczas generowania faktury będzie on automatycznie podstawiany na dokumencie (w przypadku posiadania dwóch lub więcej opisów konieczne jest wybranie szablonu).
Jeśli jednak w dalszym ciągu zaobserwuje Pan problemy to proszę o wiadomość za pomocą funkcji "Zapytaj Eksperta" podając listę kroków jaka jest wykonywana w systemie.
Załączam pomocny artykuł: https://pomoc.wfirma.pl/-dodatkowy-staly-tekst-na-fakturze
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Dziękuję za odpowiedź. Pola Opis nadal nie widzę przy automatycznie generowanych fakturach. Dodałem więc treść jako stały tekst na fakturze. Nie do każdej mojej transakcji będzie pasował, ale jakoś dam radę ;)
Pozdrawiam
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Dzień dobry,
w przypadku ręcznie generowanych faktur pole "Opis" znajduje się na samym dole formularza faktury, natomiast w przypadku faktur automatycznych jest ono w trzeciej zakładce na formularzu faktury (zakładka "Opis").
Pozdrawiam
Pytanie:
Pole Opis na fakturze