forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Błędne wartości w magazynie

Jestem zażenowany
  • Dodano: 5 maj, 19:26
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1
Dzień dobry, wygląda na to, że korzystanie z magazynu wfirma wiążę się z byciem niejako królikiem doświadczalnym dla jego ekspertów i działu technicznego. Od ponad roku korzystam z tej opcji, w międzyczasie zauważyłem różnicę pomiędzy wyeksportowanymi danymi do excela (podsumowaniem stanu magazynu na dzień..), a wartościami w tabeli dostępnej z poziomu interfejsu użytkownika. Po przekazaniu sprawy do wfirma zostałem poinformowany iż geneza problemu została wyeliminowana, a ja powinienem za pomocą dokumentów PW i RW dokonać przepływów magazynowych, tak by system wskazywał prawidłowe wartości po eksporcie danych. Dla pewności, poprosiłem o informację czy mogę mieć pewność, że magazyn wskazuje wartości prawidłowe na poziomie interfejsu użytkownika, otrzymałem odpowiedź iż we wszystkich dotychczasowych analizach problem dotyczył jedynie eksportu danych, a wartości w interfejsie są prawidłowe. Właśnie ukończyłem wewnętrzny rok rozrachunkowy (ze względu na specyfikę branży), postanowiłem poświęcić chwilę i przenieść wartości ręcznie do excela, różnica na poziomie jednego magazyny w wartości 10 k. Rozumiem, że muszą się Państwo nauczyć na błędach, ale może chociaż proszę umieścić informację " użytkownik przyjmuje do wiadomości, że powstałe błędy w trakcie użytkowania magazynu wynikają z ciągłego doskonalenia systemu, a administrator nie jest w stanie przewidzieć kiedy wartości będą zgodne i czy nie wynikną dodatkowe błędy". Katastrofa.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 6 maj, 19:09
Dzień dobry,
z uwagi że wiadomość jest identyczna z treścią zamieszczoną w innym wątku załączam odnośnik do udzielonej odpowiedzi: https://forum.wfirma.pl/temat/6289-zestawienie-stanow-magazynowych-inne-wyniku-po-aktualizacji#comment-3633
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
Błędne wartości w magazynie