forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

SZABLONY E-MAIL!

Jestem WYKOŃCZONY!
  • Dodano: 2 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 5 odpowiedzi 5
Autor: wbf
SZABLONY E-MAIL!

CAŁY ŚWIAT WIE, ŻE NIE ROZPOCZYNAMY PISM/MAILI od "WITAM". A SZABLONY W WFIRMIE ZACZYNAJĄ SIĘ OD .... "WITAM". CZYLI TOTALNY BRAK KULTURY W KONTAKCIE Z KLIENTAMI I ZMUSZANIE DO RĘCZNEGO POPRAWIANIA __KAŻDEGO MAILA__ WYSYŁANEGO Z SYTEMU.

Dlaczego tak podstawowa funkcjonalność jak ustalenie własnych szablonów wysyłanych maili jest niemożliwa? Napisałem wstęp CAPS-em, bo to woła o pomstę do nieba!.

Zlitujcie sie nad użytkownikami i poważnie zastanówcie się nad wdrożeniem funkcjonalności własnych szablonów e-mail, WRAZ Z MOŻLIWOŚCIĄ WYSYŁANIA MAILI W CZYSTYM TEKŚCIE (NIE HTML)!

Blagam. Drugi rok każdą fakurę, każdą ofertę zapisujemy pod własną porządną nazwą w PDF i wysyłamy ręcznie mailem do klienta, żeby nie robić przysłowiowej wiochy z tym WITAM na początku i w ogóle z HTML w poczcie.

Poczta e-mail to nie HTML.

Zlitujcie się na użytkownikami.

Ludzie odbierają pocztę na komputerze, tablecie, telefonie, konsoli, nie możecie zakładać, że każdy klient poczty obsługuje (prawidłowo/jednolicie) HTML!

Uproście ten temat i dajcie nam możliwość tworzenia własnych szablonów wysyłanych wiadomości e-mail.

Włącznie z możliwością tworzenia szabonów PLAIN/TEXT.

Dziękuję z góry.
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Dzień dobry,
dziękuję za uwagę dotyczącą domyślnego szablonu wysyłki wiadomości e-mail. Istnieje możliwość stworzenia własnego szablonu oraz ustawienia go jako domyślny, dzięki czemu nie będzie wymagana modyfikacja systemowego szablonu przy każdej wysyłce wiadomości. Funkcja ta znajduje się w zakładce Ustawienia-Faktury-Powiadomienia-E-mail-Dodaj szablon wiadomości. Podczas dodawania szablonu istnieje możliwość oznaczenia, czy ma być on domyślnym szablonem - wtedy też będzie się podstawiać automatycznie do wysyłanej wiadomości.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: tydzień temu
Temat już był wałkowany ale wg WFIRMA problem nie jest zbyt istotny - np. w tym wątku: https://forum.wfirma.pl/temat/5714-nowy-wyglad-maili
0 komentarzy 0
  • Dodano: tydzień temu
Własnych szablonów używam od długiego czasu i nie ma z nimi problemu. Ale fakt, lepiej napisać posta i lamentować tutaj niż użyć opcji "Zapytaj eksperta". No cóż, pokolenie byznesmenów.
0 komentarzy 0
  • Dodano: tydzień temu
salespl, nie wiem po co się unosisz i innych wyzywasz od byznesmenów? Szablony są od jakiegoś czasu dostępne i też z nich korzystam. To nie tutaj jest problem - problemem cały czas jest to, że e-maile są wysyłane w formacie html zamiast plain/text.
0 komentarzy 0
  • Dodano: tydzień temu
Przychylam się do prośby, aby można było też wysyłać e-maile w czystej formie TXT.

PS
Niestety wersje HTML stają się często przyczyną lądowania takiego e-maila w SPAM.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry,
dziękujemy za sugestię w tym temacie. Została ona przekazana do odpowiedniego działu w celu analizy możliwości wdrożenia takiego rozwiązania.
Pozdrawiam
Problem:
SZABLONY E-MAIL!