forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Problem księgowania do ewidencji VAT - wersje robocze

  • Dodano: 2 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 3 odpowiedzi 3
Autor: julek27
Księgowanie faktury przez wersje robocze po zamkniętym miesiącu. Zgodnie z instrukcją dodanie do ewidencji VAT z datą otrzymania. Niestety po zaksięgowaniu faktura nie jest ujęta w ewidencji VAT. Jak to zmienić?
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Witam,
po wprowadzeniu wersji roboczej wydatku należy dokonać jej księgowania aby wydatek został ujęty w ewidencjach. W tym celu należy przejść do zakładki: WYDATKI - KSIĘGOWANIE - WERSJE ROBOCZE, zaznaczyć wprowadzony wydatek na liście i z górnego menu wybrać opcję ROZLICZ - KSIĘGUJ. Polecam: https://pomoc.wfirma.pl/-wersje-robocze-wydatkow
Jeżeli po wykonaniu tej czynności wydatek nadal nie zostanie ujęty w ewidencjach proszę o dokładne opisanie problemu poprzez funkcję Zapytaj Eksperta która dostępna jest po zalogowaniu na konto pod przyciskiem znaku zapytania znajdującym się po prawej stronie okna. Dzięki temu uzyska Pan wsparcie naszego działu technicznego.
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Oczywiście tak zrobiłem, jest ujęty tylko KPiR. Próbowałem również "zapytaj eksperta" ale jest błąd W2020 spróbuj ponownie później.
Jak mam uzyskać wsparcie?
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Witam,
proszę sprawdzić czy przy zaksięgowanym wydatku dodanym jako wersja robocza nie zostało zmienione pole SKUTEK KSIĘGOWY, dostępny w podzakładce IMPORT Z ZAGRANICY I INNE ZAAWANSOWANE. W tym celu należy zaznaczyć wydatek na liście w zakładce WYDATKI - KSIĘGOWANIE i wybrać z górnego menu opcję MODYFIKUJ - MODYFIKUJ. Jako "Skutek księgowy" powinna zostać wybrana opcja Księguj do KPiR i VAT.
Co do błędu W2020, proszę w ustawieniach w sekcji Mój użytkownik sprawdzić czy uzupełnione są dane dotyczące imienia i nazwiska.
Pozdrawiam
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Otrzymam pomoc w problemie czy udajemy, że wszystko jest dobrze?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Dzień dobry,
oczywiście staramy się pomóc. Sprawdzaliśmy działanie funkcji wersji roboczych wydatków i tego typu problem nie wystąpił. Jeśli błąd W2020 nie będzie już występować to prosimy o kontakt poprzez funkcję Zapytaj Eksperta - tam będzie można załączyć zrzuty ekranu do sprawy i tym samym łatwiej będzie sprawdzić w czym tkwi problem.
Pozdrawiam
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Problem W2020 rozwiązany - brak imienia. Szkoda że nie był odpowiednio opisany. Nie musiałbym o nim pisać w korespondencji
Problem z ewidencją VAT mam nadzieję szybko zostanie rozwiązany skutek KPiR i VAT jest wybrany.
0 komentarzy 0
Problem:
Problem księgowania do ewidencji VAT - wersje robocze