forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Nierozliczone dokumenty na fakturze

• Dodano: 2 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: MichałIN
Lista nierozliczonych dokumentów na fakturze
brakuje mi takiej opcji żeby włączyć , taka windykacja działa to na wyobraźnie klienta który ma kilka nierozliczonych faktur czasem nieświadomie
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
Witam,
Dziękujemy za przesłanie pomysłu dodania do naszego systemu funkcji umieszczenia numerów nierozliczonych dokumentów na fakturze. Przekazuje go działu zajmującego się planowaniem aktualizacji naszego systemu gdzie zostanie dokładnie zbadana pod kontem możliwości jego wdrożenia.
Dodatkowo posiadając pakiet "Księgowość online" w zakładce PRZYCHODY dostępna jest zakładka WINDYKACJA, która umożliwia np.: szybkie sprawdzenie nierozliczonych należności lub podgląd listy dłużników.
Załączam również artykuł w tym temacie: https://pomoc.wfirma.pl/-katalog-dluznikow-i-wierzytelnosci-wysylka-przypomnien
Dodatkowo w tej zakładce można również wygenerować zestawienie takich dokumentów lub kontrahentów dzięki opcji drukowania widocznej części tabeli: https://pomoc.wfirma.pl/-opcje-drukowania-widocznej-czesci-tabeli
Można również umieścić informację o wszystkich niezapłaconych dokumentach np.: w opisie faktury (zakładka OPIS podczas tworzenia lub modyfikowania faktury).
Na ten moment jednak priorytetem dla nas są prace związane dostosowywaniem na bieżąco naszego systemu do dynamicznie zmieniających się przepisów.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Zmodyfikowałem swój szablon faktury, które dodaje tabelkę z saldem kontrahenta podczas wystawienia faktury. Wynika z niej łączna zaległość. Wygląda to tak jak na załączonym obrazku (jeden to zaległość przykładowa, drugi nadpłata).

Kiedyś miałem zrobiony wariant z listingiem nieopłaconych faktur (lub nadpłaconych) ale wydało mi się, że to zaciemnia dokumenty.

Jak takie coś by Ciebie satysfakcjonowało, to mogę podrzucić później kod do szablonu faktury.
0 komentarzy 0
Pytanie:
Nierozliczone dokumenty na fakturze