forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Numer konta bankowego przypisany do serii

  • Dodano: 24 lut, 20:40
  • 2 osobom podoba się ten pomysł 2
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: amatorPL
Numer konta przypisany do serii.
Od ponad 2 lat proszę, by numer serii był również powiązany z numerem konta (różne działy w naszej firmie mają inne numery kont). Pracownicy niestety czasem zapominają przy wystawianiu faktury, że jeszcze muszą się przełączyć na zaawansowane by wybrać numer konta odpowiedni! Przecież to jest jakiś obłęd. Skoro można przypisać różne logo do danej serii, dlaczego nie można i numeru konta?
PRACOWNIK
  • Dodano: 25 lut, 10:36
Witam,
Pomysł został przekazany do działu planowania przyszłych aktualizacji. Przekazuje również prośbę o ponowne rozpatrzenie wprowadzenia takiej możliwości.
Obecnie prace skupione są nad sprawami związanymi z przełomem roku oraz stale zmieniającymi się przepisami prawa księgowego oraz kadrowego. Dostosowanie systemu do zmieniających się przepisów oraz wprowadzanie nowych funkcji z nimi związanymi, jak np.: PPK są dla nas priorytetem.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 26 lut, 13:27
Jak to nie ma takiej funkcji? Będę potrzebował rozliczać transakcję w obcych walutach poprzez podpięcie innych kont. Pomyłka mojego pracownika przy takiej operacji (wprowadzenie złego numeru konta i koszt przewalutowania) nie będzie zbyt wesoła... Kiedy w takim razie można się spodziewać wprowadzenia tej funkcji?
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 26 lut, 13:27
Dzień dobry,
tak jak już zostało wspomniane wcześniej pomysł został przekazany do odpowiedniego działu w celu analizy. Nie jesteśmy w stanie określić dokładnego terminu wdrożenia wspomnianej funkcji, gdyż jest to zależne od obecnych priorytetów dotyczących zmian w prawie.
Pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam
Pomysł:
Numer konta bankowego przypisany do serii