forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Ikony skrótów

  • Dodano: 20 lut, 21:04
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: trzykropki
Poproszę o zróżnicowanie zestawu ikon w skrótach po prawej stronie interfejsu. Teraz, skróty do wystawiania dokumentów sprzedaży (faktura, paragon) lub dokumentów magazynowych (WZ, PZ, WW, PW) mają takie same ikony i trzeba czekać na wyświetlenie się etykiet, aby wiedzieć co jest do czego. Najwygodniej i najczytelniej byłoby, gdyby na ikonach były skróty (FV, PF, WZ, PZ... itp). Da się? :-)
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 21 lut, 20:40
Dzień dobry,
na ten moment nie planujemy zmiany ikon w funkcji skrótów. Dodane skróty oznaczone są głównymi ikonami, tzn. skróty dotyczące dokumentów sprzedaży oznaczone są jedną ikoną, natomiast po niejechaniu na nie kursorem wyświetla się informacja czego dotyczy dany skrót. Rozróżnienie każdego dokumentu osobną ikoną mogłoby się okazać trudne do zastosowania z uwagi na ilość rodzajów generowanych dokumentów w systemie. Istnieje jednak możliwość, że zmienimy oznaczenie ikon w przyszłości po znalezieniu lepszego sposobu przedstawienia tej funkcji, w najbliższym czasie nie planujemy jednak takiej zmiany.
Dziękuję również za sugestię.
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: 24 lut, 08:19
Może te ikony zamiast rysunku powinny zawierać skróty - zwykle osoby korzystające z księgowości rozróżniają te najważniejsze skróty typu FV, RA, DW itp. Dodatkowo np. faktury i wydatki automatyczne też mają identyczne ikonki. Moim zdaniem warto przemyśleć zmianę w tym temacie.
PRACOWNIK
  • Dodano: 24 lut, 08:19
Dzień dobry,
dziękuję za opinię. Jak zostało wspomniane, na ten moment nie planujemy zmiany wyświetlania ikon skrótów, jeśli jednak znajdziemy bardziej precyzyjny sposób na ich przedstawienie, to z pewnością przeanalizujemy opcję wdrożenia go.
Pozdrawiam
Pomysł:
Ikony skrótów