forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

rach domyslny

• Dodano: 20 lut, 13:02
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: zzyyxx (bbbb)
Jak zmienić rachunek domyślny? dodałem nowy rachunek ale i tak przy wystawianiu fv pojawia się stary. ręcznie nie chce zmieniać.
PRACOWNIK
  • Dodano: 20 lut, 14:31
Witam,
Po dodaniu nowego rachunku bankowego w celu ustawienia go jako domyślny należy przejść do okna wystawiania faktury do zakładki ZAAWANSOWANE, następnie ustawiać rachunek bankowy i kliknąć w przycisk USTAWIENIA OKNA, który znajduje się obok ikony X zamykającej okno. Wówczas po kliknięciu w pole można wybrać domyślne parametry dla wybranych pól.
Przesyłam również artykuł pomocy w tym temacie: https://pomoc.wfirma.pl/-opcje-ustawien-okna-w-systemie
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: 25 lut, 10:51
robię tak. ale jeśli dodam nowego kontrahenta to nadal wyskakuje mi inny numer rachunku bankowego.
PRACOWNIK
  • Dodano: 25 lut, 10:51
Witam,
Jeżeli chodzi o ustawienie konkretnego rachunku dla kontrahenta to można to zrobić poprzez przejście do zakładki CRM - KONTRAHENCI, zaznaczenie kontrahenta i wybranie akcji MODYFIKUJ. Wówczas w nowym oknie, w zakładce FAKTURY będzie można ustawić rachunek dla danego kontrahenta.
W przypadku, kiedy domyślny rachunek został określony z poziomu faktury (według wskazówek z poprzedniej wiadomości), natomiast kontrahent pole to posiada puste, system będzie podstawiał pierwszy rachunek z listy. Prośbę o zmianę tego mechanizmu kieruje do działu zajmującego się planowaniem aktualizacji.
Pozdrawiam
Pytanie:
rach domyslny