forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Problem z numeracją faktur dla usługi cyklicznej.

  • Dodano: 18 lut, 20:44
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1
Witam
W systemie od początku utworzyłem szablon numeracji miesięcznej dla faktur vat (FV [nr]/[m-c]/[rok]), który działa bez problemów.
Od ubiegłego roku mam ustawione dla kilkunastu klientów usługi cykliczne, dla których wystawiana jest raz w miesiącu faktura vat, na podstawie powyższego szablonu. I wszystko działało aż do końca grudnia. Wystawiając faktury za styczeń przy usłudze cyklicznej program zaczął je wystawiać z szablonem domyślnym (FV [nr]/[rok]). Aby przywrócić poprzedni szablon "miesięczny" trzeba zaznaczyć usługę cykliczną i wybrać "modyfikuj" a następnie zapisać bez dokonywania żadnych zmian i od tego momentu wszystko działa ok. Wygląda to tak, jakby system nie przeniósł szablonu do nowego roku. Dla kilkunastu klientów "cyklicznych" to nie problem, gorzej przy dużo większej ilości.
Pozdrawiam
Robert Ryks
PRACOWNIK
  • Dodano: 20 lut, 15:05
Witam,
W celu lepszej analizy Pana sprawy proszę o kontakt poprzez funkcję "Zapytaj eksperta" dostępną po zalogowaniu się do systemu wFirma. Przydatne w celu lepszej analizy będzie również przesłanie rzutów obrazujących zaistniałą sytuację.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
Problem z numeracją faktur dla usługi cyklicznej.