forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Dwa adresy email przypisane do osoby kontaktowej.

  • Dodano: tydzień temu
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Witam serdecznie.
Przy wysyłaniu emailem np faktury vat domyślnie podpowiada się adres zapisany w kartotece kontrahenta. Jeżeli w polu obok wybierzemy "Kontakt" to podmieni nam adres na ten z kontaktu. Czasami jednak trzeba wysłać fakturę "do centrali" i do kontaktu (do wiadomości) i tu można było by usprawnić pole email w CRM - OSOBY tak aby umożliwiało wpisanie dwóch adresów. Nie trzeba by było kombinować z dopisaniem drugiego "z ręki" przy wysyłce.
Pozdrawiam
Robert Ryks
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Witam,
Dziękujemy za przesłanie Pana pomysłu, został on przekazany do osób odpowiedzialnych za planowanie. Na ten moment rozwiązaniem będzie przypisanie dwóch adresów e-mail to kontrahenta wpisując je po średniku.
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: 4 dni temu
Witam
Dziękuję za odpowiedź i podpowiedź. Niestety u mnie tak się nie da. Kilka firm dla których wystawiamy faktury ma swoje oddziały i przypisane do nich osoby zlecające usługi. Faktury wysyłane są do centrali i do wiadomości tych osób, tak że dopisanie drugiego adresu email do firmy nic nam nie da. Poczekam za aktualizacją która to umożliwi.
Pozdrawiam
PRACOWNIK
  • Dodano: 4 dni temu
Witam,
Dziękujemy za informację, pomysł oczywiście został przekazany do odpowiedniego działu. Natomiast na ten momenty nie planujemy wprowadzenia takiej opcji. Jeżeli zdecydujemy się ją wprowadzić to taka informacja zostanie podana w poście na forum oraz w wiadomości e-mail o nadchodzących zmianach, które będą wprowadzane w aktualizacji.
Pozdrawiam
Pomysł:
Dwa adresy email przypisane do osoby kontaktowej.