forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Dwa adresy email przypisane do osoby kontaktowej.

  • Dodano: 12 lut, 12:15
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
Witam serdecznie.
Przy wysyłaniu emailem np faktury vat domyślnie podpowiada się adres zapisany w kartotece kontrahenta. Jeżeli w polu obok wybierzemy "Kontakt" to podmieni nam adres na ten z kontaktu. Czasami jednak trzeba wysłać fakturę "do centrali" i do kontaktu (do wiadomości) i tu można było by usprawnić pole email w CRM - OSOBY tak aby umożliwiało wpisanie dwóch adresów. Nie trzeba by było kombinować z dopisaniem drugiego "z ręki" przy wysyłce.
Pozdrawiam
Robert Ryks
PRACOWNIK
  • Dodano: 12 lut, 20:37
Witam,
Dziękujemy za przesłanie Pana pomysłu, został on przekazany do osób odpowiedzialnych za planowanie. Na ten moment rozwiązaniem będzie przypisanie dwóch adresów e-mail to kontrahenta wpisując je po średniku.
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: 17 lut, 10:05
Witam
Dziękuję za odpowiedź i podpowiedź. Niestety u mnie tak się nie da. Kilka firm dla których wystawiamy faktury ma swoje oddziały i przypisane do nich osoby zlecające usługi. Faktury wysyłane są do centrali i do wiadomości tych osób, tak że dopisanie drugiego adresu email do firmy nic nam nie da. Poczekam za aktualizacją która to umożliwi.
Pozdrawiam
PRACOWNIK
  • Dodano: 17 lut, 10:05
Witam,
Dziękujemy za informację, pomysł oczywiście został przekazany do odpowiedniego działu. Natomiast na ten momenty nie planujemy wprowadzenia takiej opcji. Jeżeli zdecydujemy się ją wprowadzić to taka informacja zostanie podana w poście na forum oraz w wiadomości e-mail o nadchodzących zmianach, które będą wprowadzane w aktualizacji.
Pozdrawiam
Pomysł:
Dwa adresy email przypisane do osoby kontaktowej.