forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

wpisy ręczne w KPiR a sprawdzanie podatkowe

  • Dodano: 11 lut, 20:42
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Wpisy ręczne dokonane w ewidencji VAT zakupów są widoczne przy sprawdzaniu podatkowym w podzakładce Rejestr VAT, a wpisy ręczne dokonane w KPiR nie są w ogóle widoczne przy sprawdzaniu podatkowym (przynajmniej nie pod datą dokonania wpisu).
PRACOWNIK
  • Dodano: 12 lut, 20:02
Witam,
wpisy ręczne wprowadzone w zakładce EWIDENCJE - KPIR - DODAJ WPIS są księgowane wyłącznie do KPiR a w sprawdzaniu podatkowych wyświetlają się pod adekwatną zakładką KPiR, gdzie są ujęte pod datą określoną w polu DATA podczas dodawania wpisu bezpośredniego do KPiR. W wyniku przeprowadzonych testów nie znaleźliśmy błędu w tym zakresie.
W celu sprawdzenia wyświetlania tego wpisu w sprawdzeniu podatkowym proszę przejść do zakładki EWIDENCJE - KPIR i sprawdzić datę wprowadzenia danego wpisu. Następnie przejść do zakładki EWIDENCJE - SPRAWDZANIE PODATKOWE i zaznaczyć okres miesiąca, w którym wpis został dodany. Powinien się on wyświetlić w sekcji KPiR.
W razie dalszych problemów prosimy o kontakt bezpośrednio przez funkcję Zapytaj eksperta, dostępną po zalogowaniu do systemu: https://pomoc.mb24.pl/-wsparcie-techniczne
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
wpisy ręczne w KPiR a sprawdzanie podatkowe