forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Dublowana faktura

  • Dodano: 11 lut, 15:12
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: Rew (Rewardo)
W wydatkach nie ma faktury która pojawia się w nieregulowanych zobowiązaniach /dokładnie to w wydatkach jedna faktura pod nr 1111, a w zobowiązaniach dwie faktury pod tym samym numerem/, skutkiem jest nieprawidłowa ilość towaru w magazynie i w wynikach.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 12 lut, 20:05
Dzień dobry,
jeżeli faktura widnieje w nieuregulowanych zobowiązaniach podwójnie być może została ona wprowadzona do systemu dwa razy jednak np. w innych datach. To w jaki sposób faktura została ujęta w ewidnecjach można skontrolować w zakładce START, w module NIEUREGULOWANE ZOBOWIĄZANIA po kliknięciu na kwotę zobowiązania. Wówczas klikając na numer danej faktury pojawi się okno, gdzie w podzakładce PODSTAWOWE INFORMACJE można skontrolować daty wystawienia i odbioru obu faktur. Ponadto w podzakładce EWIDENCJE można sprawdzić w jakich datach faktura została ujęta w KPiR oraz rejestrze zakupów VAT.
Jeśli problem nie zostanie rozwiązany prosimy o kontakt bezpośrednio przez funkcję Zapytaj eksperta, dostępną po zalogowaniu w systemie wfirma: https://pomoc.wfirma.pl/-pomoc-ekspertow-ksiegowych
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Problem:
Dublowana faktura