forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Problemy z logowaniem

  • Dodano: 2 tygodnie temu
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: w2k
Dlaczego logowanie na forum wfirmy trwa co najmniej 5 sekund od kliknięcia przycisku zaloguj? W przypadku wfirmy logowanie również trwa dosyć długo, kiedyś nie było tego problemu.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Dzień dobry,
nie odnotowaliśmy problemów związanych z działaniem forum. Proszę spróbować wyczyścić ciasteczka w przeglądarce internetowej oraz proszę o zalogowanie się do forum w trybie incognito lub z poziomu innej przeglądarki internetowej.
Prosimy również o kontakt przez funkcję ZAPYTAJ EKSPERTA pomoże to nam w lepszej analizie zgłaszanego przez Pana problemu.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: tydzień temu
Niestety ma to żadnego znaczenia, czy to w trybie incognito czy innej przeglądarce, innym komputerze. Błąd z zalogowaniem na forum pojawia się cały czas, po kliknięciu zaloguj system loguje się dopiero po minimum 5 sekundach, w między czasie można kilka razy klikać zaloguj ale po określonym wcześniej czasie co najwyżej wyskoczy po chwili komunikat o przekroczeniu prób logowania, identyczna sytuacja ma miejsce przy kliknięciu np. przycisku odpowiedź na forum. Problem występuje również z przeglądaniem forum i logowaniem do wfirmy, tylko w przypadku wfirmy widać że strona się ładuje jednak swoje trzeba odczekać.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Witam,
Dłuższy czas logowania do forum może być również spowodowany poprzez działanie mechanizmu zabezpieczającego logowanie. Pana sugestie odnośnie poprawy czasu trwania logowania przekazuję do działu technicznego celem jej analizy.
Pozdrawiam
Problem:
Problemy z logowaniem