forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Kartoteka kontrahentów - domyślne parametry

  • Dodano: 3 tygodnie temu
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: PZ1
Możliwość zdefiniowania domyślnych parametrów dla wydaktów od określonego kontrahenta (na poziomie kartoteki kontrahenta) np. domyślna etykieta, domyślne schematy importu (pola domyślnie zaznaczone przy dodwania nowego wydatku) - w taki sam sposób jak jest zrealzowany domyślny sposób płatności
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry,
istnieje możliwość przypisania etykiety dla danego kontrahenta, która po wystawieniu dokumentów w systemie będzie widoczna w tabeli.
W pierwszej kolejności należy dodać etykietę. Proszę przejść do zakładki CRM - KONTRAHENCI, następnie proszę wybrać symbol etykiety (znajduje się po prawej stronie u góry tabeli) i kliknąć opcję DODAJ ETYKIETĘ. W oknie, które się pojawi proszę dodać nazwę etykiety oraz zaznaczyć w jakich zakładkach powinna być widoczna. Wprowadzone informację proszę zatwierdzić przyciskiem ZAPISZ.
W kolejnym kroku proszę zaznaczyć kontrahenta na liście i z menu nad tabelą proszę wybrać MODYFIKUJ. W oknie szczegółów kontrahenta w polu etykiety proszę wybrać zdefiniowaną wcześniej etykietę. Po zaznaczeniu tej opcji proszę zatwierdzić wybór przyciskiem ZAPISZ.
Tak dodana etykieta będzie wyświetlała się w tabeli (kolumna Etykiety kontrahenta) obok dokumentów wystawionych z danymi tego kontrahenta.
Zachęcam do zapoznania się z artykułem pomocy: https://pomoc.wfirma.pl/-do-czego-sluzy-etykieta-i-gdzie-sie-ja-tworzy
W przypadku definiowania schematów dla danego kontrahenta nie ma możliwości ustawienia takich opcji.
Polecam również opcję trybu edycji okna, która służy do zdefiniowania domyślnych wartości określonych pól w oknach systemu. Pozwala to na ustawienie wartości, z których korzysta się najczęściej co pozwala na przyspieszenie pracy w systemie:
https://pomoc.wfirma.pl/-opcje-ustawien-okna-w-systemie
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Takie rozwiązanie, które Pani proponuje w temacie etykiet nie pozwala na filtrowanie np. wydatków bazując na etykiecie przypisanej do kontahenta, dodatkowo po przypisaniu tej samej etykiety do kontrahenta i do dokumentów występuje błąd wyświetlania (załączony zrzut ekranu).
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Witam,
W celu wyfiltrowania danych oznaczonych poszczególną etykietą należy dodać kolumnę etykiet do tabeli oraz włączyć dodatkowe filtry wyszukiwania (ikona lejka w prawym dolnym rogu pod tabelą). Dzięki temu nad nazwą kolumny zostanie dodane dodatkowe pole, w które będzie można wpisać wyszukiwaną frazę.
Natomiast problem z wyświetlaniem etykiet dodanych zarówna dla dokumentu jak i kontrahenta został przekazany do działu technicznego w celu jego wyeliminowania.
Pozdrawiam
Pomysł:
Kartoteka kontrahentów - domyślne parametry