forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Aplikacja mobilna - Android

Jestem bardzo zainteresowany
  • Dodano: 3 tygodnie temu
  • 1 odpowiedź 1
Witam - czy powstanie kiedyś aplikacja na Android - tylko taka z prawdziwego zdarzenia, czyli taka dzięki której szybko wystawimy fakturę VAT lub proformę i wyślemy emailem, dodamy sobie koszt/wydatek i będziemy mogli dołączyć załącznik poprzez skanowanie dokumentu (jeśli była by funkcja rozpoznawania tekst było by genialnie).
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 tygodnie temu
Dzień dobry
Na chwilę obecną udostępniamy naszym klientom MOJO. Jest to aplikacja webowa na urządzenia mobilne (telefon, tablet) przeznaczona dla użytkowników systemu wfirma.pl. Wykorzystywana może być w celu wystawiania i rozliczania faktur oraz ich bezpośredniej wysyłki do klienta.
MOJO zintegrowane jest z systemem wfirma.pl co oznacza, że:
-wystawione w aplikacji faktury widoczne są po stronie wfirma.pl i automatycznie księgowane w ewidencjach,
-aplikacja posiada bazę klientów znajdujących się w CRM na koncie w wfirma.pl,
-aplikacja posiada bazę produktów znajdujących się w katalogu produktów na koncie w wfirma.pl.
Integracja ma na celu zoptymalizowanie pracy na urządzeniu mobilnym dzięki czemu użytkownik nie musi ręcznie wprowadzać na nowo wcześniej zdefiniowanych danych kontrahentów i produktów w systemie.

Więcej na ten temat odnajdzie Pan w artykule pomocy: https://pomoc.wfirma.pl/-mojo-aplikacja-do-mobilnego-fakturowania
Dodam również, że po ostatnich zmianach cały czas pracujemy nad ulepszeniem responsywności sytemu, by praca na urządzeniach mobilnych była jeszcze łatwiejsza.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Mojo:
Aplikacja mobilna - Android