forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Jak cofnąć import lub filtrować po magazynie?

Jestem zaniepokojony
  • Dodano: 8 gru 2019, 00:41
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
Autor: wbf
Utworzyłem nowy magazyn - nazwijmy go "magazyn2". Przygotowałem plik CSV do zaimportowania. W oknie importu poustawiałem prawie wszystkie opcje., które chciałem ustawić (np. UTF-8, np. "magazyn2") ale nie zdażyłem ustawić np. Etykiety, bo system po załączeniu pliku natychmiast rozpoczął jego import, bez jakiejkolwiek weryfikacji czy pytania!!!

I teraz mam problem, gdyż:

1) Nie jestem w stanie zobaczyć listy towarów tylko z "magazyn2" - szukam po filtrach i kolumnach, ale nie ma tam nigdzie opcji "Magazyn".

2) Nie wiem jak cofnąć tę operację, bo i tak coś nie wyszło z ilościami, więc muszę poprawić plik.

Co teraz robić? Bo jest lekki dramacik.

Lekki - mówiąc delikatnie.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 9 gru 2019, 12:38
Dzień dobry,
W przypadku posiadania kilku magazynów kartoteka produktów jest wspólna tj. na każdym magazynie znajduje się pozycja dotycząca danego towaru, usunięcie jej spowoduje również usunięcie na pozostałych magazynach.
W celu sprawdzenia stanów magazynowych na wybranym magazynie proszę o posłużenie się funkcją zmiany magazynu, która jest dostępna w menu bocznym, pod nazwą firmy. Nie istnieje możliwość cofnięcia importu produktów w z pliku. W obecnej sytuacji może Pan usunąć dokument PW, który został utworzony podczas importu w zakładce MAGAZYN-DOKUMENTY, a następnie usunąć utworzone pozycje produktów. Drugim wyjściem jest ponowny import dokumentów (jeśli produkty posiadały swój kod). W tym przypadku również proszę o usunięcie dokumentu PW. Następnie wykonanie ponownego importu, proszę o ustawienie opcji "aktualizacji produktów o tym samym kodzie" oraz wczytanie pliku. W ten sposób zaimportowane wcześniej produkty zostaną zaktualizowane. Wybranie pliku i import powinien być wykonany jako ostatni, po ustawieniu etykiet i innych danych.
Załączam również pomocny artykuł: https://pomoc.wfirma.pl/-import-produktow-jak-wykonac-w-systemie
W razie problemów z importem proszę o kontakt za pomocą funkcji "Zapytaj eksperta".
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
Jak cofnąć import lub filtrować po magazynie?