forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Mylące saldo urlopu na dany rok

  • Dodano: 4 dni temu
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 1 odpowiedź 1
W oknie pracownika w widoku podsumowania nieobecności w przypadku pracownika niepełnowymiarowego takie ujęcie wykorzystanego urlopu jak teraz jest mało pomocne, nie pozwala na łatwą kontrolę pozostałego urlopu. Limit urlopu jest wyrażony w dniach pełnowymiarowych (8h), a wykorzystanie w dniach, które pracownik wykorzystał (np. po 4 h przy umowie na pół etatu). Daje to obraz na pierwszy rzut oka przekroczenia limitu na dany rok. Można by obok tego zestawienia podawać go w godzinach i to by ułatwiło.
Dodatkowo te dane nie uwzględniają w limicie urlopu urlopu z przeniesienia, a z kolei liczba odzwierciedlająca wykorzystany urlop uwzględnia także urlop udzielony w ramach przeniesionego limitu z poprzedniego roku. To wszystko sprawia, że trudno się sprawdza na wfirma dane dot. urlopu wypoczynkowego:
jego limitu, momentu w którym pracownik wskoczy na wyższy limit (kiedy osiągnie 10 lat stażu), salda urlopu na dany rok i wydania urlopu z poprzedniego okresu rocznego.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 4 dni temu
Witam,
dziękujemy za zgłoszenie pomysłu. Zostanie on przekazany do odpowiedniego działu celem dalszej analizy pod kątem wdrożenia w systemie. Wszystkie sugestie oraz uwagi naszych klientów są dla nas niezwykle cenne i pomagają w ciągłym udoskonalaniu systemu.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Mylące saldo urlopu na dany rok