forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl

Inwentaryzacja

• Dodano: tydzień temu
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 2 odpowiedzi 2
Witam,
Zbliża się koniec roku, czas inwentaryzacji, czy planujecie Państwo w najbliższym czasie uruchomienie funkcji inwentaryzacji stanów magazynowych? Myślę, że wielu użytkownikom przyda się taka funkcja.
Pozdrawiam
PRACOWNIK
Witam Panie Macieju,
inwentaryzacja czyli spis z natury polega na fizycznym przeliczeniu i spisaniu posiadanych towarów, materiałów i innych podlegających remanentowi. Wygenerowany z systemu formularz stanów magazynowych może posłużyć jako szablon spisu z natury oraz dodatkowo na jego podstawie może Pan ustalić ewentualne różnice remanentowe. W celu wygenerowania stanów magazynowych należy przejść do zakładki: MAGAZYN - PRODUKTY - DRUKUJ - ZESTAWIENIE STANÓW.
Sporządzony remanent należy wprowadzić do systemu poprzez zakładkę: EWIDENCJE - REMANENTY - DODAJ REMANENT - REMANENT KOŃCOWY. Polecam artykuł pomocy: https://pomoc.wfirma.pl/-remanenty
Pozdrawiam
2 komentarze 2
Pani Małgorzato, znam ten sposób z zeszłego roku, jednak wyrównywanie rozbieżnych stanów magazynowych za pomocą PW/RW nie jest wygodne.
Wiem, że inne programy oferują funkcje wpisania w formularzu inwentaryzacji, obok stanu w systemie jest rubryka stan faktyczny i automatycznie aktualizuje się magazyn. Jest to ogromne ułatwienie, i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, szczególnie przy dużej ilości produktów do sprawdzenia.
Poza tym można przed zatwierdzeniem ostatecznym wprowadzać zmiany, system zapamiętuje częściowe dane, które można uzupełnić.
PRACOWNIK
Dziękujemy za zgłoszony pomysł dotyczący rozbudowania obecnego formularza stanów magazynowych. Zostanie on przez nas przeanalizowany pod kątem ewentualnego wdrożenia w przyszłości. Obecnie jednak skupiamy się głównie na dostosowaniu oprogramowania do dynamicznie zmieniających się przepisów podatkowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa rozliczeń naszym klientom a prace związane z wdrażaniem nowych funkcji planowane są przez nas z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Niemniej jednak wszystkie sugestie zgłaszane przez użytkowników systemu są dla nas cenne.
Pozdrawiam
Wydaje mi się, że rok temu zgłaszałem, ale jako problem techniczny.
Będę zatem czekał z niecierpliwością.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Inwentaryzacja