forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Inwentaryzacja

  • Dodano: tydzień temu
  • Nikomu nie podoba się ten pomysł 0
  • 2 odpowiedzi 2
Witam,
Zbliża się koniec roku, czas inwentaryzacji, czy planujecie Państwo w najbliższym czasie uruchomienie funkcji inwentaryzacji stanów magazynowych? Myślę, że wielu użytkownikom przyda się taka funkcja.
Pozdrawiam
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Witam Panie Macieju,
inwentaryzacja czyli spis z natury polega na fizycznym przeliczeniu i spisaniu posiadanych towarów, materiałów i innych podlegających remanentowi. Wygenerowany z systemu formularz stanów magazynowych może posłużyć jako szablon spisu z natury oraz dodatkowo na jego podstawie może Pan ustalić ewentualne różnice remanentowe. W celu wygenerowania stanów magazynowych należy przejść do zakładki: MAGAZYN - PRODUKTY - DRUKUJ - ZESTAWIENIE STANÓW.
Sporządzony remanent należy wprowadzić do systemu poprzez zakładkę: EWIDENCJE - REMANENTY - DODAJ REMANENT - REMANENT KOŃCOWY. Polecam artykuł pomocy: https://pomoc.wfirma.pl/-remanenty
Pozdrawiam
2 komentarze 2
  • Dodano: tydzień temu
Pani Małgorzato, znam ten sposób z zeszłego roku, jednak wyrównywanie rozbieżnych stanów magazynowych za pomocą PW/RW nie jest wygodne.
Wiem, że inne programy oferują funkcje wpisania w formularzu inwentaryzacji, obok stanu w systemie jest rubryka stan faktyczny i automatycznie aktualizuje się magazyn. Jest to ogromne ułatwienie, i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, szczególnie przy dużej ilości produktów do sprawdzenia.
Poza tym można przed zatwierdzeniem ostatecznym wprowadzać zmiany, system zapamiętuje częściowe dane, które można uzupełnić.
PRACOWNIK
  • Dodano: tydzień temu
Dziękujemy za zgłoszony pomysł dotyczący rozbudowania obecnego formularza stanów magazynowych. Zostanie on przez nas przeanalizowany pod kątem ewentualnego wdrożenia w przyszłości. Obecnie jednak skupiamy się głównie na dostosowaniu oprogramowania do dynamicznie zmieniających się przepisów podatkowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa rozliczeń naszym klientom a prace związane z wdrażaniem nowych funkcji planowane są przez nas z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Niemniej jednak wszystkie sugestie zgłaszane przez użytkowników systemu są dla nas cenne.
Pozdrawiam
  • Dodano: tydzień temu
Wydaje mi się, że rok temu zgłaszałem, ale jako problem techniczny.
Będę zatem czekał z niecierpliwością.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pomysł:
Inwentaryzacja