forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Stale podświetlone "Dodatki" w lewej belce nawigacji - DRAMAT

Jestem zdezorientowany
  • Dodano: 2 tygodnie temu
  • 5 odpowiedzi 5
Autor: wbf
W nowej wersji systemu w menu po lewej stronie podświetlone jaśniejszym niebieskim kolorem "Dodatki" dramatycznie odwracająją uwagę i wprowadzają optyczne zamieszanie. Nie da się tego zrobić tak, jak pozostałe nieaktywne w tej chwili opcje menu, czyli na białym tle?
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Dzień dobry,
Zakładka "Dodatki" jest nowym elementem, który został wprowadzony wraz z aktualizacją responsywnej wFirmy. Jest ona "skróconą ścieżką" do okna podglądu oraz zakupu dodatków w systemie. Nie ma możliwości zmiany koloru tej zakładki. Z uwagi na pełnioną przez nią funkcję (możliwość wybrania z tego poziomu dodatku) powinna być ona widoczna oraz wyróżniać się na tle innych elementów. Wspomnę również, że w przyszłości Dodatki będą również bardziej rozbudowane.
Pozdrawiam
1 komentarz 1
  • Dodano: 2 tygodnie temu
wbf
Proszę wejść w zakładkę Wydatki. Nie wiadomo, czy aktywna jest księgowość, czy dodatki. Sugeruję poważnie to przemyśleć lub skonsultować z fachowcami od UI. Miejsce włączania dodatków jest w Start - Ustawienia, a nie w każdej zakładce. A już na pewno nie w taki przykuwający wzrok sposób - odcieniem niebieskiego, który jest używany do akcentowania AKTYWNYCH elementów w wFirma. Po co ma się wyróżniać? Kto księgując wydatki chce uaktywniać dodatki? To jest ewidentnie temat do Ustawień, a nie na każdą podstronę. Wrrr.
PRACOWNIK
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Szanowny Panie,
dziękuję za zgłoszenie problemu. Zakładka ma być miejscem gdzie klienci będą mogli koszykować wszystkie nasze dodatki i usługi. Tworząc to miejsce usunęliśmy jednocześnie tak nielubiany baner na dashboardzie, Od teraz klient będzie miał wszystko w jednym miejscu.
Jeżeli ma Pan jakiś pomysł na uwypuklenie tego miejsca takie by było przez wszystkich zauważalne z jednej strony a z drugiej by nie przeszkadzało. To z chęcią z tego pomysłu skorzystamy.
pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 2 tygodnie temu
Witam,
kolega @wbf ma rację. "Dodatki" niepotrzebnie są aż tak wyróżnione. Ja rozumiem, że jesteście nastawieni na zysk ze sprzedaży dodatków, ale bez przesady. Ja np. zaglądnę tam może raz w roku? Pewnie po jakiejś aktualizacji...
Moim skromnym zdaniem wystarczy, aby były dodatki tak jak są w ustawieniach przy ustawieniach pakietu - jest to najbardziej słuszne miejsce - tam możecie to bardziej wyróżnić, ale po co mi to na każdym ekranie! Ten nielubiany Kafelek był tylko w zakładce start, a teraz Dodatki są wszędzie. Klikam tam przez przypadek i niepotrzebnie.
Przemyślcie to proszę - zostawcie wybór dodatków w ustawieniach.
Pozdrawiam
Wojtek
0 komentarzy 0
  • Dodano: tydzień temu
Również popieram "protest" 😉 przeciwko wyróżnionym dodatkom.
0 komentarzy 0
  • Dodano: tydzień temu
Dzień dobry,
Fakt, wygląda to natrętnie. Przenieście proszę Państwo ten przycisk do Ustawień, tam jest jego miejsce. Jak ktoś będzie chciał kupić dodatek to na pewno go znajdzie, nic nie stracicie.
0 komentarzy 0
Nowy wygląd:
Stale podświetlone "Dodatki" w lewej belce nawigacji - DRAMAT