forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Sortowanie po kolumnie "płatności" i data wysyłki/wydruku dokumentu

  • Dodano: 3 dni temu
  • Nikt nie ma tego samego pytania 0
  • 1 odpowiedź 1
W przychodach na liście faktur mamy kolumnę "Płatności". Niestety nie można po niej sortować. Przydałaby się taka funkcja.

Gdy po raz pierwszy wysyłamy lub drukujemy fakturę, program mógłby zapisywać datę zdarzenia, dzięki temu wiedzielibyśmy, kiedy dokument został wydrukowany.
PRACOWNIK
  • Dodano: 3 dni temu
Witam,
Na ten moment istnieje jedynie możliwość filtrowania elementów na podstawie kolumny PŁATNOŚCI dzięki opcji dodatkowych filtrów wyszukiwania. Dodatkowe filtry wyszukiwania można włączyć poprzez kliknięciem w ikonę lejka, w lewym dolnym rogu pod tabelą obok ikony kosza. Nie mniej jednak dziękujemy za przesłane sugestii odnośnie wprowadzenia możliwości sortowania po kolumnie "Płatności".
Data wydrukowania dokumentu nie jest zapisywana w systemie. Natomiast w celu oznaczenia, który dokument został wydrukowany można stworzyć odpowiednią etykietę i w ten sposób oznaczyć wydrukowany element.
Przesyłam artykuł pomocy na temat etykiet: https://pomoc.wfirma.pl/-do-czego-sluzy-etykieta-i-gdzie-sie-ja-tworzy
Dodatkowo można również dodać notatkę do danego dokumenty wraz z odpowiednią adnotacją dotyczącą wydruku lub wysyłki. W celu dodania notatki należy kliknąć w numer dokumentu, dzięki czemu otworzy się okno jego szczegółów. Kolejnym krokiem będzie kliknięcie w ikonę ołówka, która znajduje się w prawym górnym rogu okna pod ikoną X zamykającą okno. W ten sposób otworzy się okno, w którym będzie mógł Pan wpisać treść notatki.
Po dodaniu notatki, w celu jej wyświetlania w tabeli, można dodać kolumnę NOTATKI do tabeli.
Instrukcja dodawania kolumn do tabeli dostępna jest w artykule: https://pomoc.wfirma.pl/-definiowanie-kolumn-w-tabeli
Po wysłaniu dokumentu dodawana jest również ikona koperty obok numeru dokumentu, po kliknięciu w którą otworzy się nowe okno ze szczegółami dotyczącymi wysyłki.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
Pytanie:
Sortowanie po kolumnie "płatności" i data wysyłki/wydruku dokumentu