forum wfirma.pl
Forum użytkowników systemu wFirma.pl

SZUKAJ TYLKO W SEKCJI:NOWOCZESNE NARZĘDZIA DLA PRZEDSIĘBIORSTW TYLKO NA wfirma.pl


 

Przekroczenie limitu

  • Dodano: 7 lis 2019, 09:34
  • Nikt nie ma tego samego problemu 0
  • 2 odpowiedzi 2
Autor: w2k
Po ostatniej aktualizacji wfirmy od samego rana są problemy z zalogowaniem się do systemu albo występuje komunikat przekroczono limit czasu wykonywania zapytania. Nigdy wcześniej nie odnotowaliśmy takich problemów. Problem nie leży w przeglądarce. Sprawdzane na 2 przeglądarkach.
Kategorie:
Nie przypisano żadnych kategorii
Tagi:
Nie dodano żadnych tagów
PRACOWNIK
  • Dodano: 8 lis 2019, 10:16
Dzień dobry,
proszę o doprecyzowanie w której części systemu pojawił się załączony komunikat. Proszę również o kontakt za pośrednictwem funkcji ZAPYTAJ EKSPERTA. Pomoże nam to w lepszej analizie problemu.
Pozdrawiam
0 komentarzy 0
  • Dodano: 8 lis 2019, 14:46
Problem pojawił się po zalogowaniu i np. próbie wejścia w wiadomości. Po odświeżeniu strony wyskoczył błąd dwukrotnie w jakimś odstępie czasu. Problem był już zgłaszany ale support podobno nie zauważył problemu. Ogólnie po ostatniej aktualizacji wfirma częściej się przywiesza.
1 komentarz 1
PRACOWNIK
  • Dodano: 8 lis 2019, 14:46
Witam,
Proszę spróbować wyczyścić dane przeglądarki (ciasteczka oraz pamięć cache). Dodatkowo proszę sprawdzić ilość elementów wyświetlanych w tabelach. Zbyt duża ilość elementów może prowadzić do spowolnionego działania systemu.
W celu zmniejszenia ilości wyświetlanych elementów należy przejść do wybranej zakładki i w polu obok opcji przejścia na kolejną stronę wpisać mniejszą ilość wyświetlanych elementów.
Pozdrawiam
Problem:
Przekroczenie limitu